ARCHÍV - táto položka už nie je v ponuke.

Akcia bola platná pre leták Dr.Max 1.2.2019 - 28.2.2019

Zobraziť aktuálne letáky Dr.Max

Ambroxol Dr.Max sirup 15 mg/5 ml alebo 30 mg/5 ml

Ambroxol Dr.Max sirup 15 mg/5 ml alebo 30 mg/5 ml

Akčná cena: 4,49Platí do: Štvrtok 28.2.2019 Platí v predajniach Kúpiť online

Strážca Viac informácií o produkte

Akčná ponuka Ambroxol Dr.Max sirup 15 mg/5 ml alebo 30 mg/5 ml už skončila.

Pozrite sa na aktuálne letáky Dr.Max prípadne na aktuálne produkty z kategórie Ostatné alebo lieky.

Podobný a súvisiaci tovar

HLIVIAČIK SIRUP S HLIVOU USTRICOVITOU + RAKYTNÍK s príchuťou hrušky 100 ml

Kúpiť online

HLIVIAČIK SIRUP S HLIVOU USTRICOVITOU + RAKY...

Sirupy z prírodných zdrojov na podporu imunity pre deti od 1... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 8,59

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-20%
Ibalgin gél alebo krém 2 x 100 g

Kúpiť online

Ibalgin gél alebo krém 2 x 100 g

Potláča bolesť svalov a kĺbov, tlmí zápal a znižuje opuch. K... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 9,99

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-28%
Robitussin ANTITUSSICUM, JUNIOR alebo EXPECTORANS 100 ml

Kúpiť online

Robitussin ANTITUSSICUM, JUNIOR alebo EXPECT...

Rad liekov Robitussin Antitussicum a Junior (oba dextrometor... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 5,99

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-12%
Reklama
ASPIRIN-C 20 šumivých tbl

Kúpiť online

ASPIRIN-C 20 šumivých tbl

Liek uľavuje od bolesti hlavy, zubov a menštruačnej bolesti.... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 6,99

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-19%
Stoptussin 50 ml

Kúpiť online

Stoptussin 50 ml

Stoptussin - správna voľba proti kašľu vďaka 2 účinným látka... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 5,79

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-6%
ACC 20 mg/ml pre deti a dospelých perorálny roztok 200 ml

Kúpiť online

ACC 20 mg/ml pre deti a dospelých perorálny ...

Skvapalňuje hlien v dýchacích cestách a uľahčuje vykašliavan... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 6,39

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
TANTUMGRIP 10 vreciek 600 mg/10 mg, prášok na perorálny roztok

Kúpiť online

TANTUMGRIP 10 vreciek 600 mg/10 mg, prášok n...

Novinka proti príznakom chrípky a prechladnutia, ako sú bole... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 7,69

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
Profi ZYM plus

Kúpiť online

Profi ZYM plus

Na predajni
Dr.Max

Cena 51,99

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-26%
proenzi Intensive 120 + 60 tbl NAVIAC

Kúpiť online

proenzi Intensive 120 + 60 tbl NAVIAC

To najlepšie pre váš pohyb od proenzi. Intenzívna kĺbová výž... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 23,49

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-25%
Voltaren Forte 2,32 % gél 180 g

Kúpiť online

Voltaren Forte 2,32 % gél 180 g

Analgetikum vo forme gélu s účinkom na 12 hodín. Uľavuje od ... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 16,89

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-22%
Ocuvite

Kúpiť online

Ocuvite

Na predajni
Dr.Max

Cena 13,99

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-22%
DeVit 2000 60 cps

Kúpiť online

DeVit 2000 60 cps

Obsahuje 2000 IU prírodného vitamínu D3 v dokonale vstrebate... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 5,99

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-21%
Sunar complex 2, 3, 4 a 5 600 g

Kúpiť online

Sunar complex 2, 3, 4 a 5 600 g

Dojčenská výživa s mliečnym tukom. Komplexná starostlivosť p... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 7,99

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-20%
Nalgesin S 275 mg 20 tbl

Kúpiť online

Nalgesin S 275 mg 20 tbl

Rýchlo a až na 12 hodín odstraňuje bolesti hlavy, zubov, chr... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 5,49

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-19%
BIOPRON 9 Premium 30 cps

Kúpiť online

BIOPRON 9 Premium 30 cps

Vhodný pri a po užívaní antibiotík. Kombinácia 9 kmeňov živý... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 9,99

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-19%
Coupeliac gél 20 ml

Kúpiť online

Coupeliac gél 20 ml

Intenzívne upokojuje citlivú začervenanú pleť, rozšírené cie... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 9,99

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-19%
BRUFEN 400 mg 50 tbl

Kúpiť online

BRUFEN 400 mg 50 tbl

Účinná úľava od bolesti a horúčky. Potláča zápal, znižuje ho... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 4,39

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-19%
THERAFLU PRECHLADNUTIE
A CHRÍPKA, 14 vreciek 325 mg/20 mg/10 mg/ 50 mg prášok na perorálny roztok

Kúpiť online

THERAFLU PRECHLADNUTIE A CHRÍPKA, 14 vreciek...

Prášok na prípravu horúceho nápoja. Unikátna kombinácia štyr... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 8,79

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-19%
Voltaren Rapid 25 mg 20 cps

Kúpiť online

Voltaren Rapid 25 mg 20 cps

Ľahko prehltnuteľné želatínové tobolky s protizápalovým účin... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 5,49

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-18%
Sanorin 0,5 ‰ sprej nosová roztoková aerodisperzia 10 ml

Kúpiť online

Sanorin 0,5 ‰ sprej nosová roztoková aerodis...

Zmierňuje príznaky akútnej nádchy, rýchlo a účinne uvoľňuje ... viac možností

Na predajni
Dr.Max

Cena 4,19

Platnosť
1.3. - 31.3.2019
-18%


Reklama
     


Informácie o výrobku

100 ml. Liek pomáha vylučovať hlien z dýchacích ciest a stimuluje činnosť riasiniek, ktoré zaisťujú transport hlienu. Uľahčuje tak vykašliavanie a zmierňuje kašeľ. Obsahuje ambroxoliumchlorid.

Výrobce: 0Kategorie: Ostatné / lieky



Platí do vypredania zásob.
Tento výpis má iba informatívny charakter a nemôže byť použitý na vymáhanie tovaru podľa uvedných špecifikácií.

Reklama
Reklama