Durex Tickle 12 ks

Durex Tickle 12 ks

Výrobok Durex Tickle 12 ks momentálne nie je v akcii. Pozrite sa na ďalšie produkty značky Durex , či na podobný tovar z kategórie Drogéria a parfuméria alebo ostatná drogéria. .

Aktuálnu zľavu na Durex Tickle 12 ks zistíte jednoducho nastavením Strážca zliav .

Ľutujeme, ale tento produkt momentálne nie je v akcii.

Podobný a súvisiaci tovar

Reklama

Informácie o výrobku

Značka: DurexVýrobce: Reckitt BenckiserBalení: 12 ksEAN: 5010232964822Kategorie: Drogéria a parfuméria / ostatná drogéria

Popis výrobku

 

Vrúbkovaný pre zvýšenú stimuláciuRovný zakončený rezervoáromNominálna šírka: 53 mmDermatologicky testované100% elektronicky testované

 

Prezervatívy Durex Tickle Me majú jedinečne umiestnené vrúbky a rovnú stenu pre ešte intenzívnejší zážitok. - S vrúbkami pre väčšiu stimuláciu. - Dermatologicky testované. Prezervatívy Durex Tickle Me majú jedinečne umiestnené vrúbky pre intenzívnejší pocit počas sexu. Majú aj rovnejší tvar pre tesnejšie a hladšie priľnutie. Vlastnosti prezervatívov Durex Tickle Me: Nominálna šírka 53 mm. S koralovou farbou, lubrikované a s rezervoárom. Tvar s rovnými stenami. Dermatologicky testované. 100 % elektronicky testované. Špeciálny spôsob výroby prezervatívov Durex Tickle Me sa stará o ich lepšiu vôňu, preto vás nič nevyruší a môžete len relaxovať a užívať si. Pre optimálnu bezpečnosť treba produkt odložiť na chladné, suché a tmavé miesto.

 

Platí do vypredania zásob.
Tento výpis má iba informatívny charakter a nemôže byť použitý na vymáhanie tovaru podľa uvedných špecifikácií.

Reklama

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.