Jar kapsuly do automatickej umývačky 90ks

Jar kapsuly do automatickej umývačky 90ks

Aktuálnu zľavu na Jar kapsuly do automatickej umývačky 90ks zistíte jednoducho nastavením Strážca zliav .

Pozrite sa tiež na ďalšie produkty značky Jar , či na podobný tovar z kategórie Drogéria a parfuméria alebo umývanie riadu alebo tablety do umývačky.

Akčná cena: 16,99

Platí do: Streda 18.5.2022  

Platí v predajniach TETA drogerie Leták

Leták TETA drogerie

Podobný a súvisiaci tovar

Reklama

Informácie o výrobku

Značka: JarVýrobce: Procter & GambleBalení: 90 ksEAN: 8001090450364Kategorie: Drogéria a parfuméria / umývanie riadu / tablety do umývačky

Popis výrobku

 

Najlepšie zloženie Jari na odstraňovanie aj tých najodolnejších nečistôt na prvýkrátUmyjú aj mastný filter v umývačke (na odstránenie vodného kameňa použite prostriedok na čistenie umývačky riadu)Funkcia soli a prostriedok na oplachovanie sú súčasťou zloženia kapsulyOchrana skla a striebraV umývačke riadu udržujú vôňu čistoty a sviežostiPomáhajú predchádzať usadzovaniu mastnoty v odtoku a rozvodoch vody, na filtri a v rozstrekovacích ramenáchNavrhnuté a testované na použitie vo všetkých popredných umývačkách riaduPripravené na použitie, nerozbaľujú sa

 

Kapsuly do automatickej umývačky riadu Jar Platinum všetko v jednom prinášajú účinok umývania na prvýkrát a ich zloženie si poradí aj s najodolnejšími nečistotami, aby váš riad žiaril čistotou. Kapsuly Jar Platinum prinášajú čistiaci účinok, s ktorým vám dodajú sebaistotu uvariť čokoľvek, na čo máte chuť, a pritom vedieť, že umyjú aj mastný filter na získanie čistého riadu a žiarivej umývačky. Ich super rozpustný obal sa rozpustí oveľa rýchlejšie ako tvrdé tablety, preto začínajú pôsobiť okamžite, aby odviedli svoju prácu. Navyše sa neuveriteľne jednoducho používajú. Kapsulu stačí vložiť do umývačky riadu, nerozbaľuje sa a nezostáva po nej žiadny neporiadok. Na odstránenie tej najodolnejšej mastnoty pri umývaní riadu v umývadle používajte tekutý prostriedok na riad Jar Platinum.

 

Složení výrobku

 • 5-15% neiónové povrchovo aktívne látky
 • bieliace činidlá na báze kyslíka; <5% fosfonáty
 • polykarboxyláty; enzýmy
 • parfumy
 • Citronellol
 • Limonene
 • Linalool

  Vývoj ceny produktu

  Platí do vypredania zásob.
  Tento výpis má iba informatívny charakter a nemôže byť použitý na vymáhanie tovaru podľa uvedných špecifikácií.


  Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.