Letáky ANDREA SHOP

Ospravedlňujeme sa, ale pre ANDREA SHOP nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Letáky Internetových obchodov, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták ANDREA SHOP


Spoločnosť ANDREA SHOP® vznikla v roku 1993 a stala jednou z  prvých spoločností na Slovensku, ktoré začali distribuovať spotrebnú elektroniku od renomovaných svetových výrobcov. Spočiatku ponúkala ich produkty prostredníctvom kamenných predajní a v roku 2008 sa úspešne etablovala aj v prostredí internetových predajcov, kde úspešne prerazila svojim konceptom predaja. Ten zahŕňa najmä kvalitnú ponuku tovaru a služieb za  mimoriadne priaznivé ceny s cieľom osloviť potenciálnych zákazníkov na celom území Slovenskej republiky.

Počas viac než dvoch desaťročí získal ANDREA SHOP® silnú pozíciu na trhu a obľubu u zákazníkov. Do jej portfólia patria takí výrobcovia ako SONY, APPLE, PANASONIC, SAMSUNG, BOSCH, SIEMENS, LG, PHILIPS, ELECTROLUX, WHIRLPOOL, INDESIT, ARISTON a mnohí ďalší.

Okrem internetového predaja prevádzkuje ANDREA SHOP® aj  kamenné predajne v Šali, Šamoríne a Dunajskej Strede. Od marca 2014 fungujú pod novým menom  ANDREA SHOP PLUS®. Tieto predajne majú  vlastnú filozofiu predaja a sú určené najmä zákazníkom, ktorí vyhľadávajú tradičný spôsob nákupu, priamy kontakt s predajcom, poradenstvo či predvedenie výrobku.  V  predajniach nájdete odborne vyškolený personál. Úplnou samozrejmosťou a plusom je aj rozsiahle spektrum služieb pre zákazníkov, ako napr. predaj na splátky,  možnosť okamžitej výmeny tovaru,  odvoz tovaru a mnohé ďalšie služby.