Letáky Andrea Shop plus

Ospravedlňujeme sa, ale pre Andrea Shop plus nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Elektronika a biela technika, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták Andrea Shop plus


Na začiatku 90-tych rokov bola založená spoločnosť ANDREA SHOP® a bola jednou z prvých spoločností, ktoré začali distribuovať spotrebnú elektroniku od renomovaných svetových výrobcov (SONY, APPLE, PANASONIC, PHILIPS, ELECTROLUX, WHIRLPOOL, INDESIT, ARISTON a mnohé iné). Prvá predajňa bola otvorená v roku 1993. Spoločnosť ponúka široký sortiment kvalitných produktov známych značiek v kategóriách čiernej, bielej a IT techniky a okrem toho poskytuje aj rozsiahle spektrum služieb pre zákazníkov, ako napr. garancia najnižšej ceny, predaj na splátky, PC klinika, predaj cez Internet, možnosť okamžitej výmeny tovaru, ekologická likvidácia starých spotrebičov, odvoz a montáž tovaru a mnohé ďalšie služby.

V roku 2005 sa sieť predajní ANDREA SHOP® stala súčasťou najväčšieho nákupného združenia predajcov spotrebnej elektroniky v Európe pod názvom Euronics, ktorý združuje takmer 9400 predajní v celej Európe s potenciálom trhu 451 miliónov zákazníkov. Spoločnosť ANDREA SHOP® zastáva svojim podielom na slovenskom trhu v tomto združení veľmi dôležitú pozíciu.

Popri kamenných obchodoch predáva spoločnosť ANDREA SHOP® svoj tovar aj prostredníctvom Internetu vo svojich dvoch webshopoch www.andreashop.sk a www.andreashopsala.sk.


Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac info OK