Letáky COOP Jednota Slovensko

Ospravedlňujeme sa, ale pre COOP Jednota Slovensko nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Hypermarkety a supermarkety, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták COOP Jednota Slovensko


Obchodné meno spoločnosti je COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo. Počiatky firmy siahajú do roku 1968, kedy vznikol Slovenský zväz spotrebných družstiev.

Vízia spoločnosti

COOP Jednota Slovensko za svoju víziu považuje zabezpečovanie, aby si skupina COOP Jednota udržala na trhu svoju pozíciu najväčšieho obchodného reťazca a kľúčového predajcu potravín na Slovensku.

Predajne COOP Jednota

Pod spoločnosť spadajú 3 druhy predajní a to COOP Jednota Tempo supermarket, COOP Jednota supermarket COOP Jednota Potraviny. V súčasnosti ich je na Slovensku viac než 2200 a je tak najrozšírenejší reťazcom.

COOP Jednota inzertné noviny a súťaže

Pre každú z predajní, t.j. COOP Jednota Tempo supermarket, COOP Jednota supermarket a COOP Jednota Potraviny existujú aktuálne inzertné noviny, resp. akciový leták COOP Jednota. Okrem toho  COOP Jednota pravidelne vedie súťaže, ktoré bavia zákazníka a vďaka ktorým ušetrí. Ďalšou možnosťou je stať sa členom COOP Jednota klubu. 

Pozrite si tiež české letáky COOP