Letáky Galéria SAMSUNG

Ospravedlňujeme sa, ale pre Galéria SAMSUNG nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Elektronika a biela technika, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták Galéria SAMSUNG


Galeria Samsung Central a Galeria Samsung v Bory Mall sú špecializované predajne v Bratislave. 
 
Záujemcovia a fanúšikovia značky Samsung tu nájdu najnovšie produkty z čiernej a bielej techniky, mobilných zariadení. Príjemné prostredie bolo navrhnuté s dôrazom na čistotu dizajnu a vyváženosť. Súčasťou predajne sú aj dve novinky, ktoré sa doteraz v Samsung predajniach neobjavili. 

Predajne Galerie Samsung ponúkajú svojím zákazníkom okrem horúcich noviniek aj vždy niečo navyše v podobe rôznych atraktívnych bonusov, ako je napríklad predĺžená záruka o 1, 2, alebo 3 roky, odvoz a inštalácia spotrebiča a mnohé ďalšie. Úplnou samozrejmosťou je odborné poradenstvo vyškoleným personálom.

Nákup v predajniach  Galerie Samsung je pohodlný a komfortný aj vďaka možnosti nákupu na splátky cez splátkové spoločnosti Home Credit, Quatro, alebo Cetelem. Novinky Samsung, ktoré sa vám zapáčia môžete mať vďaka tomu hneď doma.

Galéria Samsung – vždy niečo navyše.


Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac info OK