Letáky Firststop

Ospravedlňujeme sa, ale pre Firststop nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Ostatné, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták Firststop:First Stop – Vaša prvá voľba pre servis pneumatík.

Fisrt Stop je celoeurópska sieť viac ako 2000 pneuservisov, ktorá má v súčasnosti v 25 štátoch Európy už 16 ročnú tradíciu. Pozoruhodný rast siete bol vždy motivovaný jedinou ambíciou: Ponúknuť zákazníkom najlepšie služby, výrobky a rady tykajúce sa pneumatík a vozidiel. Preto pokiaľ sa jedná o pneumatiky, First Stop by mala byt Vaša prvá voľba. Pneumatiky predstavujú jedinú kontaktnú plochu medzi vozidlom a vozovkou. V záujme bezpečnosti Vašich blízkych a Vás zaistíme montáž tých správnych pneumatík, ktoré si dokážu poradiť s každou situáciou. Ponúkame kompletnú radu pneumatík od popredných výrobcov vo všetkých cenových kategóriách, aby sme Vám poskytli čo najlepšiu možnosť výberu podľa Vašich potrieb.

 

First Stop – Vaša prvá voľba pre autoservis.

Všetci zamestnanci spoločnosti First Stop prešli dôkladným školením a sú to odborníci vo svojom obore. Popri pneuservisných službách disponujú naše servisné centrá odbornými znalosťami pre celú radu ďalších služieb ako je napr. výmena oleja, servis autobatérií, elektronická diagnostika vozidla, servis bŕzd, výfuku, tlmičov atď. Viac informácií nájdete na www.firststop.sk.

Drogéria, parfuméria a zdravie

Elektronika a biela technika

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac info OK