Letáky A3 Sport

Ospravedlňujeme sa, ale pre A3 Sport nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Textil a šport, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták A3 Sport:Sieť predajní A3 Sport funguje od roku 1993. Vďaka šírke sortimentu a nízkym cenám športového tovaru zastáva na trhu pevnú pozíciu. Doplnkovými bonusmi lákajúcimi zákazníka sú napríklad zákaznícka karta, pohotový zákaznícky servis či značkový darček ku každému nákupu nad určitú sumu. Spoločnosť ponúka tovar značiek Adidas, Nike, Puma, Reebok, Merrell, Salomon, Converse, Crocs, New Balance, Vans, Under Armour, Spyder a iné.

Sortiment

Sortiment firmy A3 Sport je vyložene športového charakteru, či už ide o kvalitné vybavenie pre aktívnych športovcov alebo o atraktívne modely športovej módy. V prvom rade sa jedná o športovú obuv, oblečenie aj športové doplnky (fľaše, čiapky, brankárske rukavice, batohy, podložky na cvičenie a mnoho iného) pre ženy, mužov aj deti. Obuv si na webových stránkach A3 Sport zákazník môže roztriediť podľa značiek ale aj podľa použitia či už ide o futbalovú, fitnesovú, bežeckú alebo inú športovú obuv.

Predajne A3 Sport

Firma A3 Sport v súčasnosti prevádzkuje 66 kamenných predajní. Na území Slovenskej republiky sa nachádza 12 predajní a sú nimi 3 predajne v Bratislave, ďalej A3 Sport Trnava, A3 Sport Prievidza, A3 Sport Trenčín, A3 Sport Nitra, A3 Sport Žilina, A3 Sport Zvolen, A3 Sport Poprad, A3 Sport Košice a A3 Sport Spišská Nová Ves.

E-shop

Na webových stránkach A3 Sport nájde zákazník nemálo užitočných informácií, napríklad tabuľku veľkostí alebo pokyny k údržbe jednotlivých materiálov. Potešia sa aj zákazníci vyhľadávajúce nízki ceny, pretože v prehľadnom A3 Sport letáku si pohodlne môžu prezrieť aktuálny sortiment v akcii a následne sa rozhodnúť o kúpe cez e-shop alebo pre návštevu jednej z kamenných predajní. Kto žije sociálnymi sieťami môže A3 Sport sledovať aj na Facebooku. 

Drogéria, parfuméria a zdravie

Elektronika a biela technika

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac info OK