Letáky ALLTOYS

Ospravedlňujeme sa, ale pre ALLTOYS nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Ostatné, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták ALLTOYS:Alltoys je detským rajom, je to svet hračiek a splnených prianí všetkých ratolestí. Firma pôsobí na trhu od roku 2001, keď bola v Prahe otvorená prvá predajňa pod názvom BAMBULE. Prvá pobočka Alltoys na Slovensku bola otvorená v roku 2003 v Košiciach. Alltoys patrí medzi významné obchodné firmy na území bývalého  Československa. Spoločnosť si za svoje poslanie kladie uspokojovanie potrieb svojich zákazníkov, ktorými sú rodičia s deťmi vo všetkých regiónoch Českej a Slovenskej republiky a vytváranie ekonomických a duchovných hodnôt pre uspokojenie všetkých zainteresovaných strán firmy.

Sortiment

Predajne Alltoys ponúkajú hračky všetkých druhov a značiek, pre všetky vekové kategórie detí, od najmenších až po tie školopovinné. Nájdete tu stavebnice, LEGO, spoločenské hry, modely, detské kočíky, postieľky, ohrádky, detský nábytok, textil a ďalší tovar.

E-shop

Alltoys má aj svoje vlastné webové stránky, na ktorých je možné takisto nakupovať. Výhodou je, že zákazník si tak môže bez stresu prehľadne prezrieť všetok sortiment i ceny. Stránka taktiež môže poslúžiť ako inšpirácia pri výbere tej správnej hračky, pretože sú tu uvádzané tipy na darček i všetky novinky. Nachádza sa tu aj Alltoys leták v PDF verzii na stiahnutie alebo na prehliadanie on-line, ktorý informuje o všetkých hračkách ponúkaných za zvýhodnenú cenu.

Predajne na Slovensku

Spoločnosť Alltoys má svoje pobočky vo všetkých väčších mestách na Slovensku. V súčasnosti je to celkom 16 predajní a sú nimi 3 predajne Alltoys Bratislava, 2 predajne Alltoys Košice, Alltoys Nitra, Alltoys Banská Bystrica, Alltoys Liptovský Mikuláš, 2 predajne Alltoys Žilina, Alltoys Martin, Alltoys Prievidza, Alltoys Trenčín, Alltoys Piešťany, Alltoys Levice a Alltoys Senica.

Drogéria, parfuméria a zdravie

Elektronika a biela technika

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac info OK