Letáky Brloh

Ospravedlňujeme sa, ale pre Brloh nemáme žiadny platný leták.Nastavte si upozornenie na nový leták Brloh:Kníhkupectvo Brloh je prioritne zamerané na fantasy a sci-fi literatúru. V každej z predajní Brloh sú v ponuke aj rozličné počítačové hry, DVD, video a komixy.

Vždy najnovšie tituly za najlepšie ceny, to je heslo predajne Brloh, kde Vám kvalifikovaný personál ponúkne a predvedie najširšiu ponuku hier, zábavného a výukového software na PC, videohier na Playstation 2 a 3, Xbox 360, Nintendo Wii, hier do ruky na PlayStation Portable a Nintendo DS. V Brlohu nájdete vždy tie najnovšie tituly, práve prichádzajúce na pulty obchodov v celej Európe, ale aj staršie klasické hry za vynikajúce ceny. K tomu ponúka aj príslušenstvo od najlacnejších typov gamepadov pre nenáročných hráčov, až po špičkové volanty SideWinder pre hráčov automobilových a leteckých simulátorov.

Okrem videohier tu však nájdete aj unikátnu ponuku zberateľských kartových a spoločenských hier, ktoré vychádzajú z prostredia sci-fi a fantasy svetov. Aj to je dôvod prečo sortiment Brlohu dopĺňa aj najväčší výber fantasy & Sci-Fi kníh, komiksov, mangy a anime doplnkov na Slovensku. V ponuke tiež nechýba ani čoraz populárnejší sortiment akčných figúrok. 

Drogéria, parfuméria a zdravie

Elektronika a biela technika

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac info OK