Letáky Deichmann

Ospravedlňujeme sa, ale pre Deichmann nemáme žiadny platný leták.Nastavte si upozornenie na nový leták Deichmann:Spoločnosť Deichmann patrí v Nemecku ale aj v celej Európe k najväčšiemu predajcovi obuvi. Zamestnáva okolo 26 500 pracovníkov vo viac ako 2300 predajniach. V roku 2007 predala spoločnosť Deichmann celosvetovo viac než 122 mil. párov obuvi.

Deichmann je predajcom módne značkovej obuvi s trvale nízkymi cenami. Pýši sa príjemným interiérom, ktorý nabáda k návšteve predajne. Dojem robí veľký výber dámske, pánske a detské obuvi, cenovo neobyčajne výhodná ponuka aj priateľská obsluha. V modernom prostredí prezentuje Deichmann nielen obuv pre celú rodinu, ale aj množstvo vkusných doplnkov.

Rozvoj spoločnosti

V roku 2015 predala spoločnosť Deichmann cca 172,3 miliónov párov topánok vo svojich viac ako 3 710 predajniach. Spoločnosť Deichmann pôsobí okrem Nemecka a USA v ďalších 22 európskych krajinách a v jej radoch pracuje viac než 37 300 zamestnancov. Tí pracujú nielen v kamenných predajniach Deichmann, ale aj na centrále spoločnosti a v distribučných skladoch Deichmann.

Deichmann na Slovensku

Spoločnosť začala svoje pôsobenie v Slovenskej republike v roku 2004 a v priebehu viac než desiatich rokov neustále rozširuje svoj sortiment, služby zákazníkov a zákaznícky servis. Počet zamestnancov Deichmann Slovensko sa pohybuje cca okolo 437. Kamenných predajní sa na Slovensku nachádza 64. Najväčšie množstvo – až 7 z nich je Deichmann Bratislava. Zákazník si môže tovar pohodlne prezerať a zakúpiť aj domu na webe deichmann.sk.

Ship to Home

Služba Ship to Home funguje od októbra 2015. Ak konkrétna predajňa, do ktorej zákazník príde, nemá požadovanú obuv v správnej veľkosti, môže si ho objednať a nechať zaslať priamo domov. 

Drogéria, parfuméria a zdravie

Elektronika a biela technika

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac info OK