Letáky Nábytok Galan

Ospravedlňujeme sa, ale pre Nábytok Galan nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Hobby, kutilstvo a domáce potreby, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták Nábytok Galan:Firma bola založená v roku 1991 Petrom Galan v meste Pezinok, kde sa tiež otvorila prvá predajňa. V roku 2007 bolo otvorené Centrum bývania Galan patriace v súčasnosti k najväčším predajniam nábytku a bytových doplnkov na slovenský.

Centrum bývania Galan poskytuje zákazníkovi na jednom mieste komplexné ponuku na vybavenie bytu, domu, či kancelárie. Na ploche približne 10.000 štvorcových metrov, tak zákazníci nájdu už široký sortiment nábytku, ale aj ponuku kobercov, svietidiel, dverí, parkiet, vstavaných skríň, či dekoračných textílií.

Okrem obrovského výberu kuchýň, sedačiek, obývačiek, spální, detských izieb, kancelárií, predsiení, kúpeľní, ponúka novo nábytok Galan aj špecializovaná štúdia - kuchynské štúdio a najmodernejším aj detské štúdio. Súčasťou obchodného centra Galan je aj parkovisko pre viac ako 200 áut a reštaurácia Galan.

Drogéria, parfuméria a zdravie

Elektronika a biela technika

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac info OK