Letáky SCANquilt

Ospravedlňujeme sa, ale pre SCANquilt nemáme žiadny platný leták.Nastavte si upozornenie na nový leták SCANquilt:Spoločnosť Quiltex pôsobí na Slovensku od roku 1992. Spoločnosť sa zaoberá výrobou, maloobchodným, aj veľkoobchodným predajom bytového textilu značky SCANquilt.
Materiály použité vo výrobkoch značky SCANquilt splňajú prísne požiadavky medzinárodných noriem pre oblasť ekológie textilu uplatňované v rámci EÚ. Neobsahujú zdraviu škodlivé a alergické látky v takých množstvách, ktoré by mohli ohroziť zdravie užívateľov všetkých kategórií.
Pri výrobe produktov Quiltex využíva alternatívny zdroj energie - Slnko. V apríli 2010 bola spustená prevádzka fotovoltickej elektrárne, inštalovanej na streche výrobnej haly v Liptovskom Mikuláši.
Portfólio produktov  spoločnosti Quiltex a.s. je možné rozdeliť do nasledujúcich kategórií:  vankúše a prešívané prikrývky, matracové chrániče, posteľná bielizeň, prestieradlá, dekoračné prikývky postelí a dekoračné vankúšiky, rozšírené o obrusy, prestierania, uteráky a osušky. Výrobky sú buď produkované priamo vo výrobnom podniku Quiltex a.s. alebo  nakupované od stálych  dodávateľov zo zahraničia.

Drogéria, parfuméria a zdravie

Elektronika a biela technika

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac info OK