Letáky Kraj

Ospravedlňujeme sa, ale pre Kraj nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Hypermarkety a supermarkety, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták Kraj


Vitajte v našom Kraji...
... na mieste, kde nezabúdame na oddanosť remeslu, na lásku k čerstvým domácim surovinám a produktom. Naším poslaním je inšpirovať sa tradíciou a okoreniť ju súčasnými trendmi. Stávame sa domovom pre všetkých, ktorí si ctia poctivú prácu a výrobky, či už ide o zákazníka, alebo o domáceho výrobcu. Sme symbolom pestrých potravín. Široká ponuka z trhov a od miestnych výrobcov sa sústredí na jednom mieste, ktoré ulahodí vyznávačom zdravého životného štýlu.
Keď hovoríme o lokálnosti, myslíme to vážne a doslova v každom detaile. Odzrkadľuje sa to už v samotnom logu, v ktorom spájame krásu a symbol slovenského kraja s čerstvým vajíčkom ako tradičným domácim produktom. V lokálnej spolupráci však ideme ešte ďalej. Našimi partnermi sú viacerí regionálni a farmárski dodávatelia, ktorí na naše pulty pre vás denne prinášajú tie najlepšie čerstvé produkty a výrobky. Nezáleží na tom, či ide o chrumkavé pečivo, sladké ovocie zo sadu alebo čerstvé mäso. Podpora lokálnej produkcie je jednou z našich zásad.
Všetko je u nás pripravené tak, aby ste zakaždým, keď navštívite Kraj, pocítili chuť domova, kde sa vždy s radosťou zastavíte a radi sa vždy vrátite. Do vášho Kraja.