Hodnotenie

Aktuálne letáky - Mojalekaren.net

Ospravedlňujeme sa, ale pre Mojalekaren.net nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Drogéria, parfuméria a zdravie, napríklad:

Internetová lekáreň svojho druhu existuje od roku 2006 a je slovenskou sestrou Lékárny.cz, ktorá vznikla už v roku 1999. Z pôvodne informačného portálu o liekoch sa v roku 2003 stal internetový obchod Lékárna.cz, ktorý bol vôbec prvou lekárňou na českom internete. O tri roky neskôr vznikla Mojalekáreň.net, z ktorej je dnes už plnohodnotná online lekáreň s desaťročnými skúsenosťami. Spoločnosť ponúka len tie najvýhodnejšie ceny produktov, ktoré na stránke nájdete hneď v popredí, a tak si môžete byť istí, že žiadne akciové ponuky nepremeškáte. Portál Mojalekáreň.net má grafický dizajn rozvrhnutý tak, že sa pri nákupe cítite ako v naozajstnej kamennej lekárni, kde vám poradí lekárnik. V priečinku Trápi ma nájdete zoznam ťažkostí, ktoré môžete mať a podľa toho určený liek, ktorý vám môže pomôcť. Ďalšie priečinky sú veľmi prehľadne zoradené tak, aby si zákazník mohol vybrať produkt podľa svojej potreby.

Doprava výrobkov stojí len 1 euro a objednávky nad 40 eur sú zdarma. Doručenie je domov alebo si môžete vybrať z viac ako 150 výdajných miest. Pri nákupe na internete sa nemusíte báť originality výrobkov pretože spoločnosť ponúka len originálne produkty. Výhodou nákupu na internete je pohodlné nakupovanie z pohodlia domova a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Pozrite si tiež české letáky mojelékárna


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.