Letáky Mojalekaren.net

Ospravedlňujeme sa, ale pre Mojalekaren.net nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Drogéria, parfuméria a zdravie, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták Mojalekaren.net


Internetová lekáreň svojho druhu existuje od roku 2006 a je slovenskou sestrou Lékárny.cz, ktorá vznikla už v roku 1999. Z pôvodne informačného portálu o liekoch sa v roku 2003 stal internetový obchod Lékárna.cz, ktorý bol vôbec prvou lekárňou na českom internete. O tri roky neskôr vznikla Mojalekáreň.net, z ktorej je dnes už plnohodnotná online lekáreň s desaťročnými skúsenosťami. Spoločnosť ponúka len tie najvýhodnejšie ceny produktov, ktoré na stránke nájdete hneď v popredí, a tak si môžete byť istí, že žiadne akciové ponuky nepremeškáte. Portál Mojalekáreň.net má grafický dizajn rozvrhnutý tak, že sa pri nákupe cítite ako v naozajstnej kamennej lekárni, kde vám poradí lekárnik. V priečinku Trápi ma nájdete zoznam ťažkostí, ktoré môžete mať a podľa toho určený liek, ktorý vám môže pomôcť. Ďalšie priečinky sú veľmi prehľadne zoradené tak, aby si zákazník mohol vybrať produkt podľa svojej potreby.

Doprava výrobkov stojí len 1 euro a objednávky nad 40 eur sú zdarma. Doručenie je domov alebo si môžete vybrať z viac ako 150 výdajných miest. Pri nákupe na internete sa nemusíte báť originality výrobkov pretože spoločnosť ponúka len originálne produkty. Výhodou nákupu na internete je pohodlné nakupovanie z pohodlia domova a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Pozrite si tiež české letáky mojelékárna