Letáky SAPELI

Ospravedlňujeme sa, ale pre SAPELI nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Nábytok, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták SAPELI


SAPELI je najväčším a historicky taktiež najstarším výrobcom dverí v Česku. Naše úspechy sú postavené na špičkovom dizajne a precíznej kvalite bez akýchkoľvek kompromisov. Vyrábame dvere, na ktoré sa zákazníci môžu spoľahnúť, a ktoré sa stanú ozdobou každého interiéru. Výber je prakticky neobmedzený, ponúkame desiatky možných kombinácií materiálu dverí, povrchovej úpravy, dekoru, presklenia či kovania.

VYUŽITÍ MATERIÁLŮ TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY

Dokonalé spracovanie dverí SAPELI vychádza z použitia najmodernejších technológií (priemerný vek strojového parku je menej než 5 rokov) a práce tímu skutočných odborníkov. Všetky produkty starostlivo skúšame ešte pred tým, než ich uvoľníme do predaja. Napríklad dvere na použitie v domácnostiach bežne podrobujeme sérii 200-tisíc otváracích cyklov. Vďaka tomu sa môžeme jednoznačne postaviť za spoľahlivosť dverí SAPELI a na mnohé produkty poskytujeme záruku až 5 rokov!

Naše korene siahajú do 19. storočia a renomé sme si vybudovali už za masarykovskej republiky. Od roku 1992 píšeme novodobú históriu SAPELI. Nadväzujeme na to najlepšie z tradície českej drevárskej výroby. Príbeh SAPELI je dôkazom, že invencie, charizma a zaujatie pre vec dokáže skoro zázraky. V našej súčasnej pozícii sme značkou, ktorá dokáže predvídať a je plne pripravená na priania a potreby zákazníkov. Komunita SAPELI sa vďaka tomu neustále rozrastá. Každý, kto kúpil a vyskúšal dvere SAPELI, ich totiž môže odporučiť svojim priateľom.

Pozrite si tiež české letáky Sapeli