Letáky Sportisimo

Ospravedlňujeme sa, ale pre Sportisimo nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Textil a šport, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták Sportisimo


Spoločnosť SPORTISIMO bola založená v roku 1999 v Českej republike a od tej doby expandovala aj na Slovensko. V Česku sa tak nachádza 91 predajní SPORTISIMO a na Slovensku má firma celkovo 30 kamenných predajní, napríklad SPORTISIMO Zvolen, Nitra či Poprad.

Sortiment

Predajne SPORTISIMO ponúkajú zákazníkovi kompletnú lyžiarku výbavu, futbalové potreby, potreby pre šport v hale, beh, cyklistiku, in-line, turistiku, vodné športy alebo fitnes potreby, rotopedy či posilňovacie stroje. Športový sortiment v predajniach SPORTISIMO zodpovedá potrebám detí i dospelých. Nájdu tu takisto aj oblečenie pre voľnočasové aktivity.

Akcie

V predajniach SPORTISIMO sa vždy okrem tovaru za bežnú cenu obmieňa tovar za akciové ceny a novinky. V letáku SPORTISIMO sa zákazník dozvie, ktorý sortiment je práve ponúkaný v zľave, často ide o tovar po ale aj počas sezóny.

Poradňa

SPORTISIMO sa snaží zákazníkovi vždy poradiť a preto okrem predaja športových potrieb disponuje aj vyškolenými odborníkmi vždy pripravenými poradiť či už v kamennej predajni alebo online. V poradni online sú informácie rozdelené do kategórií podľa športu či športových potrieb, nachádzajú sa tam najčastejšie otázky a pokiaľ v nich zákazník tú svoju nenájde, môže predajne SPORTISIMO kontaktovať prostredníctvom emailu.

Pozrite si tiež české letáky Sportisimo