Letáky Tchibo

Ospravedlňujeme sa, ale pre Tchibo nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Textil a šport, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták Tchibo


Tchibo vstúpilo na vtedajší trh ČSFR v roku 1991. Od tej doby cez dôsledné marketingové akcie sa vysoko kvalifikovaní zamestnanci postarali o vysokú popularitu a o povedomie značky Tchibo. Ešte pred rozdelením krajiny spoločnosť zaujala na tunajšom trhu vedúce postavenie. Bezprostredne po rozpade ČSFR nasledovalo v roku 1993 založenie prvej slovenskej pobočky Tchibo v Bratislave. Distribúcia kávy Tchibo prebieha od tej doby prostredníctvom veľkoobchodnej a maloobchodnej potravinárskej siete. Od roku 2008 firma Tchibo investuje na slovenskom trhu desiatky miliónov korún na rozvoj novej, medzinárodne úspešnej obchodnej činnosti, zameranej na predaj týždenne nových tematických kolekcií spotrebného tovaru Tchibo pod heslom „Každý týždeň nový svet“.

Kvalita

Značka Tchibo si potrpí na znamenitú kvalitu kávy, s ktorou súvisí nielen starostlivý výber tých správnych kávových zŕn, ale aj náročný proces praženia a koncovú prípravu samotnej kávy. Okrem kávy ako hlavného produktu ponúka spoločnosť Tchibo aj oblečenie pre dámy a pánov, elektrické prístroje, posteľnú bielizeň, ale aj napríklad nábytok.

Predajne

Tchibo predajne sa v súčasnosti nachádzajú na Slovensku v siedmich mestách. Sú nimi Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Nitra, Poprad, Trnava a Žilina. Svoje výrobky spoločnosť ponúka aj na svojom webe tchibo.sk, kde zákazník vždy nájde aktualizovaný tchibo leták.

Pozrite si tiež české letáky Tchibo