Letáky TIP travel

Ospravedlňujeme sa, ale pre TIP travel nemáme žiadny platný leták.Nastavte si upozornenie na nový leták TIP travel


Tiptravel.sk je špecialista na letné dovolenky, poznávacie zájazdy a na pútnické zájazdy. Tak si môže každý na Tiptravel.sk nájsť svoju vysnívanú dovolenku podľa vlastného výberu.

V ponuke letných dovoleniek si zákazník môže vybrať Albánsko, Chorvátsko, Cyprus, Severný Cyprus,Čierna hora, Egypt, Grécko a jeho ostrovy, Malta, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Španielsko, Turecko, Tunisko alebo Taliansko.

Medzi ich poznávacie zájazdy patria napríklad Istanbul, Izrael, Rím, Uzbekistan, Moskva, Toskánsko, Petrohrad a mnohé iné.

Pútnické miesta v ponuke sú napríklad Izrael, Lurdy alebo veľmi obľúbená Medžugorie,v ponuke sú aj iné destinácie, ktoré si z pohodlia domova môžete vybrať.

V jarnom období si zákazník môže vybrať z TOP First Minute, kde nájde tie najlepšie destinácie za zvýhodnené ceny, zľavy zo zájazdov sú až do 35%, čo sa oplatí. Pokiaľ hľadáte konkrétny hotel, ktorý je v ponuke, tak v priečinku Hotely si nájdete ten svoj pravý podľa určenia cieľovej destinácie. Veľkou výhodou na stránke Tiptravel.sk sú videá, v ktorých tú ktorú destináciu alebo hotel stránka prezentuje, a ukazuje najzaujímavejšie informácie o danom rezorte. Celú ponuku rezortov vám zobrazí online katalóg, ktorý nájdete na stránke. Čo je veľmi zaujímavé, sú doplnkové služby pre zákazníkov. Spoločnosť ponúka kúpu darčekových poukazov, keď chcete blízkeho potešiť dovolenkou podľa vlastného výberu. Môžete si byť istí, že svoju vysnívanú dovolenku nájdete práve na Tiptravel.sk

Pozrite si tiež české letáky TIP travel