Magazín podľa kľúčového slova "akciovy-tovar"

5 tipov ako ušetriť

Výplata už dávno za vami, ďalšia v nedohľadne a vy už máte hlboko do vrecka? Alebo by ste si radi zaobstarali nový kus nábytku či topánky a rozmýšľate či si to môžete dovoliť? Každý z nás má určite dobrý pocit, ak sa mu podarí ušetriť nejaké to euro a veríme, že máte svoje spôsoby ako na to. My vám prinášame našich 5 tipov ako ušetriť, možno sa niektorými inšpirujete.

Povianočný výpredaj

Povianočné šialenstvo nakupovania sa od 25.12. začína.

Vždy niečo iné v Lidli

V predajniach Lidl okrem týždňov, kedy nakúpite tradičné svetové špeciality prebiehajú aj iné, nemenej zaujímavé tematické týždne. Oplatí sa ich sledovať, pokiaľ vyhľadávate nízke ceny, výhodné balenia či netradičné produkty.

Reklama

Ako ušetriť pri nákupe na vianočný stôl

Teraz už je ten čas rozmýšľať nad tým, čo všetko potrebujete kúpiť na vianočný stôl.

Ako ušetriť pri nákupu do školy

Škola volá! Pribúdajúce augustové dni nám pripomínajú, že sa pomaly začína nový školský rok a s ním spojené školské povinnosti. Ku nim nepatrí len začiatočné opakovanie si učiva z predchádzajúceho roku, ale aj nakupovanie školských potrieb, ktorých treba neúrekom. My vám pomôžeme zorientovať sa v širokom výbere školských potrieb ako aj poradíme, kde a ako pri tom ušetriť.

S BILLOU do kina

Nie to nie je vtip. BILLA Vám už neprináša len bohatý sortiment potravín a zmiešaného tovaru, ale teraz sa vďaka členstvu v ich klube môžete pozrieť na najnovšie filmy so zľavou. A koľko? Až 10% na vstupné do kín siete CINEMAX! To sa už oplatí.

Tipy na vianočné darčeky podľa ceny

Vianoce pomaly, ale isto začínajú klopať na dvere a vy máte hlavu v smútku z toho, aké darčeky nakúpiť a zároveň toto pre peňaženku náročné obdobie ustáť? Máte množstvo príbuzných a priateľov, ktorým chcete venovať niečo pod stromček, ale váš rozpočet je obmedzený? Chýba vám fantázia pri výbere? Prečítajte si naše tipy na vianočné darčeky zhrnuté v prehľadnom zozname podľa toho, koľko za ne utratíte.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.