Magazín

Netradičné zdobenie veľkonočných vajíčok

S veľkou radosťou môžeme povedať, že jar sa nám už oficiálne začala, stromy začínajú kvitnúť, vtáčiky spievajú svoje jarné árie, vonku sa citelne oteplilo a teraz je ten správny čas rozprávať sa o prípravách na Veľkú noc, pretože tá sa blíži. Už sme vám predstavili nápady na veľkonočné recepty, teraz sa budeme zaoberať farbením a zdobením veľkonočných vajíčok.

Kedy začať s jarnou prácou v záhrade

Musíme povedať, že je potrebné začať s úpravou záhrady už na jeseň. Vašu pôdu v záhradke treba na jeseň porýľovať a v zime porýľované hrudy hliny rozpraskajú pripravené na jarnú úpravu.

Jednoduché recepty na Veľkú noc

Jednou z obľúbených tradícií na Veľkú noc je príprava pokrmov, ktoré si počas roka bežne nedoprajú. My Vám prinášame inšpiráciu na niektoré z nich.

Reklama

Ako si vyrobiť vlastnú veľkonočnú výzdobu

V týchto dňoch vítame jar, vonku sa pomaly ale isto otepľuje a vy možno rozmýšľate o tom, ako si vyzdobíte dom alebo byt či len interiér, aby to bolo v zanmení prichádzajúcej jari a blížiacej sa Veľkej noci. My vám dávame pár tipov, ako si jednoducho sami doma vyrobíte veľkonočnú výzdobu a dokonca aj ušetríte.

Čo nesmie chýbať v žiadnej špajzi

Každá domácnosť sa neobíde bez potravín, ktoré možno skladovať dlhšie, aby v prípade potreby boli vždy poruke. Hovoríme o potravinách, ktoré radíme nielen medzi základné, ktoré sú častou surovinou v pokrmoch, ale hodí sa mať aj nejaké pochutiny (chipsy, oriešky, koláčiky) pre nečakaných hostí. Nikdy neviete, kedy sa vám môžu zísť, keď sa ohlási nečakaná návšteva.

Tipy na rýchle recepty z troch ingrediencií

Aj vy radi varíte jedlá, ktoré pripravíte rýchlo a chutne? Aj my, a preto vám prinášame tipy, ako si z troch ingrediencií urobiť obed alebo len ľahký snack, nechajte sa inšpirovať.

Originálne darčeky na Valentína

Blíži sa Valentín, ktorý je 14. februára, a aj vy rozmýšľate nad tým, ako prekvapiť svoju polovičku darčekom, ktorý by bol podľa vašich predstáv, najlepšie originálny? Taký, ktorý nielen poteší, ale aj prekvapí. Predsa nie ste obyčajný partner, ktorý by sa uspokojil len s čokoládkou alebo kvetinou. Pozrite sa na naše tipy, možno si z nich niektorý vyberiete

Ako na odolné škvrny

Určite ste už zažili, že vám po prechádzke s deťmi po tráve ostalo nepríjemný suvenír v podobe fľaku na oblečení od trávy. Alebo sa vaše deti zamastili jedlom a vy si s tým po veľkej snahe práčky neviete rady. Taktisto neželaný fľak na oblečení od vína alebo kávy vás vie potrápiť. Prinášame vám niekoľko tipov ako škvrny nadobro odstrániť. Budú vám na to stačiť prostriedky z domácnosti alebo dobroty z chladničky.

Kam na hory?

Zima je v plnom prúde a možno aj vy rozmýšľate, že by sa aj patrilo vyraziť niekam do hôr na nejakú parádnu lyžovačku, alebo sa len tak posánkovať s deťmi, nabiť sa zimnou atmosférou, keď je okolo vás plno šťastných lyžiarov a výskajúcich detí. Do hôr sa môžete vybrať tu, na naše krásne Slovensko, alebo do susedných krajín, kde užijete tiež parádnu lyžovačku. Výber je už na vás a my vám teraz predstavíme najkrajšie lyžiarske strediská u nás.

Lowcost cestovanie nielen pre študentov

Lowcost cestovanie, alebo cestovanie za málo peňazí, nemusí byť vecou len pre študentov, ktorí si veľký luxus nemôžu dovoliť. Naopak môže to byť príležistosť pre všetkých cestovateľov zažiť viac dobrodružstva. Vyžaduje to ale viac plánovania, ale nemusíte sa obávať, my vám prinášame niekoľko tipov, ako využiť nízkonákladové prostriedky k vášmu vytúženému cestovaniu.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.