Magazín

Ako ušetriť pri nákupe krmiva pre domácich miláčikov

Domácich miláčikov, či už ide o psy alebo mačky, považujeme za milovaných členov domácnosti a chceme pre nich len to najlepšie. Od starostlivosti o nich, výbehu, až po kŕmenie. Neraz musíme na kŕmivo vyhradiť nemalé finančné prostriedky, nie je to vždy lacná záležitosť.

Ako vybrať účinné probiotiká

S chladnejšími dňami pokračujúceho jesene prichádza obdobie prechladnutí a chrípok, čo dá našej imunite zabrať, aby sa s infekciám popasovala. Nie vždy sa to nášmu telu darí samému a my čo častejšie siahame po vitamínových produktoch, ktoré sľubujú okamžitú úľavu.

Reklama

3 tipy, ako ušetriť pri nákupe kozmetiky

Nakupujete často kozmetiku a každý mesiac je nemalou položkou vo vašom rozpočte? Pripravili sme 3 tipy, vďaka ktorým môžete pri nákupe výrazne ušetriť.

Billa: Skvelá ponuka druhého páru obuvi za polovicu v EXIsporte

Nakúpte v predajniach Billa v mesiaci marec za aspoň 15 euro a získajte poukážku na zľavu z druhého páru obuvi v predajniach EXIsport.

S BILLOU do kina

Nie to nie je vtip. BILLA Vám už neprináša len bohatý sortiment potravín a zmiešaného tovaru, ale teraz sa vďaka členstvu v ich klube môžete pozrieť na najnovšie filmy so zľavou. A koľko? Až 10% na vstupné do kín siete CINEMAX! To sa už oplatí.

Vždy niečo iné v Lidli

V predajniach Lidl okrem týždňov, kedy nakúpite tradičné svetové špeciality prebiehajú aj iné, nemenej zaujímavé tematické týždne. Oplatí sa ich sledovať, pokiaľ vyhľadávate nízke ceny, výhodné balenia či netradičné produkty.

Lidl cestuje naprieč krajinami

Vďaka Lidlu môžete cestovať naprieč kultúrami z týždňa na týždeň.

Tipy na vianočné darčeky

A je to tu zas. Rok čo rok vymýšľate akými darčekmi obdarovať vašich najmilších? Nebojte sa, možno to nakoniec nebude také zložité, ako si myslíte Prinášame vám zopár tipov z akciových letákov predajcov. Inšpirujte sa našim výberom a zvýhodnenými cenami.

Tipy na vianočné darčeky podľa ceny

Vianoce pomaly, ale isto začínajú klopať na dvere a vy máte hlavu v smútku z toho, aké darčeky nakúpiť a zároveň toto pre peňaženku náročné obdobie ustáť? Máte množstvo príbuzných a priateľov, ktorým chcete venovať niečo pod stromček, ale váš rozpočet je obmedzený? Chýba vám fantázia pri výbere? Prečítajte si naše tipy na vianočné darčeky zhrnuté v prehľadnom zozname podľa toho, koľko za ne utratíte.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.