Magazín

Mikulášske balíčky

V noci z 5. na 6. decembra sa okná či balkóny zaplnia vyleštenými detskými (ale aj „dospeláckymi“ čižmami či topánkami... No, nech už Mikuláš vo vašej domácnosti prichádza akokoľvek, sme si istí, že vás nevynechá ani tento rok. Čo vám a vašim najmenším prinesie Mikuláš tento rok?

5 tipov ako ušetriť

Výplata už dávno za vami, ďalšia v nedohľadne a vy už máte hlboko do vrecka? Alebo by ste si radi zaobstarali nový kus nábytku či topánky a rozmýšľate či si to môžete dovoliť? Každý z nás má určite dobrý pocit, ak sa mu podarí ušetriť nejaké to euro a veríme, že máte svoje spôsoby ako na to. My vám prinášame našich 5 tipov ako ušetriť, možno sa niektorými inšpirujete.

Spríjemniť si čakanie

Čas beží ako o preteky a onedlho nám začne posledný mesiac v roku. December býva spravidla pomerne hektický a celému tomuto zhonu kraľuje jediné slovo: Vianoce.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.