Ako ušetriť pri nákupu do školy

Ako ušetriť pri nákupu do školy

Škola volá! Pribúdajúce augustové dni nám pripomínajú, že sa pomaly začína nový školský rok a s ním spojené školské povinnosti. Ku nim nepatrí len začiatočné opakovanie si učiva z predchádzajúceho roku, ale aj nakupovanie školských potrieb, ktorých treba neúrekom. My vám pomôžeme zorientovať sa v širokom výbere školských potrieb ako aj poradíme, kde a ako pri tom ušetriť.

V prvom rade bude váš školák potrebovať písacie potreby, a to grafitové ceruzky, perá, v ponuke sú aj prepisovacie perá, farbičky, strúhatko, kružidlo, trojuholník s ryskou, pravítko, lepiacu tyčinku, gumu. Na výtvarnú výchovu sa vášmu školákovi určite zídu tempery, štetce, maliarska paleta, farebný papier, kresliaci kartón. Nevyhnutnou potrebou sú zošity, malé, veľké, linkované, štvorčekované, prázdne a iné typy zošitov. Aby zošity ostali zachovalé, je dobré kúpiť si obaly na zošity, v ponuke sú v rôznych veľkostiach. Toto všetko školák potrebuje nosiť v peknej a praktickej školskej taške.

Odporúčame vám spraviť si na začiatku písomný zoznam, čo všetko potrebujete nakúpiť a držať sa, potom sa vám nestane, že niečo zabudnete dokúpiť alebo nakúpite množstvo nepotrebných pomôcok a iných vecí. V internetovom obchode sa dá nájsť kompletný zoznam školských pomôcok pre daný ročník, preto vám to usnadní nakupovanie. Samozrejme, že hľadáte najlacnejšiu ponuku, tu vám zaručia veľké obchodné reťazce, kde nakúpite potreby v akcii. Všímajte si aj výhodné balenia, pri ktorých  nakúpite za výhodnú cenu.V sezóne, pred začiatkom školského roka, sa stretnete aj so zľavami, tak nepremeškajte príležitosť, pozerajte letáky a akciové ceny. Na internete sa dá zohnať aj bezplatnú doprava tovaru, prípadne darčeky k nákupu, aj to zohľadnite pri príprave na nový školský rok. Pokiaľ sa budete držať týchto zásad, môžete ušetriť desiatky eur.
Reklama
     
Reklama
Reklama