Sladké aj slané hviezdy pečieme bez lepku. Sme Vitacelia.sk | Žiadna minimálna objednávka a doručujeme do 2 pracovných dní. Vitacelia.sk | E-shop s bezlepkovým pečivom

Kam na Deň detí

Medzinárodný deň detí je sviatok detí, ktorý sa oslavuje v mnohých krajinách sveta. Medzinárodný deň detí sa každoročne oslavuje 1. júna. Na Slovensku sa tento sviatok slaví už od roku 1952. Tento deň je venovaný predovšetkým deťom, a tak rodičia sa v mnohých krajinách snažia urobiť tento deň svojim deťom výnimočným. Niekedy ide len o uvolnenie od úloh doma, alebo rodičia povolia viac čokolády. Dobrým nápadom ako oslaviť Deň detí je zorganizovať pre deti nejaký výlet v slovenských lokalitách. Naše obce už tradične ponúkajú akcie venované deťom.

Kam na Deň detí

Internetová stránka www.sdetmi.com vás môže inšpirovať na navštívenie podujatí vo vašom konkrétnom regióne práve 1. júna na Deň detí, niektoré podujatia pre deti prebiehajú už v piatok 31. júna. Určite si z veľkého množstva akcií vyberiete. My vám vyberáme niektoré zo zaujímavých podujatí na Slovensku.

1.       Vyhliadková veža UFO v Bratislave si pre vás 1. júna od 10.00 pripravila špeciálny program. Všetky ratolesti do 15 rokov v sprievode dospelej osoby majú na vyhliadkovú vežu vstup zdarma a pre deti je pripravený maskot, maľovanie na tvár a veľa veľa balónov. Navyše, všetci zúčastnení, ktorí sa na mieste prihlásia do súťaže, sú v hre o Detskú narodeninovú oslavu v UFE s tortou pre oslávenca.

2.       V Prešove, 2. júna v nedeľu, sa od 9.00 sa uskutoční Deň detí s hasičmi. V Prešove zažijete Deň detí ako sa patrí – predstavia sa hasiči so svojou technikou, nebude chýbať obľúbená sútaž o Prešovského železného hasiča a každého z vás potešia detské kolotoče. Nebude chýbať maľovanie na tvár a iné zábavné aktivity pre deti. Miesto konania je obchodné centrum Eperia.

3.       Obchodné centrum MAX v Prešove vás pozýva v nedeľu 2. júna od 15.00 na Mimoňskú párty. Deti si prejdú mimoňskú cestu plnú zábavy a úloh, na konci ktorej na nich bude čakať odmena. Nebudú chýbať maskoti, maľovanie na tvár, ochutnávky, diskotéka a sprievodné súťaže. Každú účastník sa navyše môže zapojiť do tomboly, v ktorej sú hodnotné ceny.

4.       V Bratislave je 8. júna od 11.00 je pripravená Cesta rozprávkovým parkom. Druhá júnová sobota bude v Ružinove patriť deťom, a to v Parku Andreja Hlinku. Podujatie začne hasičským predstavením. Tešiť sa môžete na ukážku hasičských zásahov a prezentáciu hasičskej techniky. Od 15.00 budú pripravené rozrávkové súťaže. Každé dieťa dostane hraciu kartičku, do ktorej dostanie za splnenie úlohy pečiatku. V rámci sprievodného programu sa môžu deti vyšantiť na športových disciplínach. Pre nadšencov divadla pripravili zábavný program pre deti a rodičov o 18.00. Vstupné je len jeden detský úsmev.

5.       V prvý júnový víkend, v sobotu a v nedeľu, sa vo Vrútkach uskutoční predstavenie historických aj súčasných železničných vozidiel v rámci akcie Železnica pre deti. V tieto dni pre vás pripravili 2 jazdy zvláštnych vlakov – parných rušňov.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.