Originálne darčeky na Valentína

Blíži sa Valentín, ktorý je 14. februára, a aj vy rozmýšľate nad tým, ako prekvapiť svoju polovičku darčekom, ktorý by bol podľa vašich predstáv, najlepšie originálny? Taký, ktorý nielen poteší, ale aj prekvapí. Predsa nie ste obyčajný partner, ktorý by sa uspokojil len s čokoládkou alebo kvetinou. Pozrite sa na naše tipy, možno si z nich niektorý vyberiete

Originálne darčeky na Valentína

Prívesok so znamením

Len to, že sa zaujímate o znamenie svojho partnera značí, že sa o neho zaujímate ako o celok, to vypovedá o tom, že partnera máte radi. Určite nájdete v obchodoch s bižutériou prívesky, náramky s astrologickom znamením, stačí si len vybrať.

Náramok s textom

Určite sa dá na internete zohnať šikovný človek, ktorý vyrába náramky s vlastným textom, napríklad Milujem ťa, Navždy spolu a tak podobne. Vášmu partnerovi to bude pri nosení pripomínať, že mu na vás záleží.

Zaľúbená kniha

Kvetinárstva občas ponúkajú personalizované knihy s textom, ktoré môžu na objednávku spraviť vo valentínskom vydaní. Jedná sa o knihu, ktorá má otvorené strany s vlastným textom, alebo originálnym prianím, všetko je to zapečatené a ozdobené.

Obraz s medzníkmi

Dobrým nápadom je vyrobiť si na počítači v ľubovoľnej veľkosti papier, ktorý dáte zarámovať. Na papieri budú vytýčené tie dátumy, ktoré sú pre váš vzťah dôležité. Jedná sa najmä o začiatok vzťahu, svadbu, narodenie detí a tak podobne. Takýto obraz vám poslúži aj ako pripomenutie dôležitých dátumov a výročí.

Kniha milovaných

Pre milovníkov kníh sú dostupné knihy, ktoré majú tematiku zdravého vzťahu, lásky, zaľúbenosti. Niektoré obsahujú zaujímavé citáty o láske, alebo ako sa máme starať o náš vzťah, aby prekvital. Určite v kúpenej knihe nájdete plno tipov a nápadov ako si spestriť vzťah. Alebo jednoduche sa môže spoločne spartnerom zamyslieť nad zaujímavými myšlienkami.

Fotoalbum

Maté už spoločné fotografie, na ktorých ste najmä vy dvaja a vaše spoločné zážitky? Nechajte ich vyvolať, kúpte nejaký milý fotoalbum a darujte to svojmu partnerovi. Je to darček, ktorý sa radí medzi spoločné a celkom praktické darčeky. Spoločne si potom môžete v albume listovať a tešiť sa zo spoločných chvíľ.

Prívesok s iniciálmi

Taký privesok s iniciálmi mena vášho milovaného vôbec neurazí. Bude mu pripomínať vašu laskú k nemu. Môže byť strieborný, alebo aj zlatý. Pripomíname, že žiadny šperk nikoho neurazí, najmä dámy...

Valentínské prianie

Nezabudnite na milé valentínske prianie. Väčšinou je v kartičke napísané prianie, ale môžete pripojiť vlastné prianie, ktoré bude v každom prípade originál a to určite urobí radosť. Môžete sa pochváliť aj vlastnou básňou.

Reklama

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.