Tipy na rýchle recepty z troch ingrediencií

Tipy na rýchle recepty z troch ingrediencií

Aj vy radi varíte jedlá, ktoré pripravíte rýchlo a chutne? Aj my, a preto vám prinášame tipy, ako si z troch ingrediencií urobiť obed alebo len ľahký snack, nechajte sa inšpirovať.

Prvým receptom je jahodový dezert, na ktorý potrebujete:

Čerstvé jahody, maslové keksíky, šľahačku – Stredne veľkú misku pokryjete vrstvou šľahačky, na ňu rozložíte vrstvu keksov, pridáte ďaľšiu vrstvu šľahačky, na kúsky pokrájané jahody, potom šľahačku, zase keksy, šľahačku, jahody, šľahačku, keksy, šľahačku, jahody. Celú misu dáte vychladiť na 3 hodiny do chladničky a máte jahodový dezert.

Párkové jednohubky

Párky, chedar, lístkové cesto – Lístkové cesto rozložíte, položíte naň plátok syra chedar a na okraj dáte jeden párok. Lístkové cesto s párkom a syrom zviniete do rolky a pokrájate na tri časti. Tie potom rozložíte na plech vyloženým papierom na pečenie. Pečiete na 220 stupňov celsia po dobu 15 minút.

Barbecue rezne

Kuracie prsia, barbecue omáčka, strúhanka – Kuracie prsia narežete na menšie plátky, namočíte do omáčky, obalíte strúhankou a dáte piecť na 200 stupňov po dobu 15 minút. Po upečení potriete zvyšnou omáčkou a pečiete ešte 10 minút.

Mac&Cheese

Mlieko, kolienkové cestoviny, strúhaný syr chedar – Necháme zovrieť mlieko, do neho vysypeme kolienka u varíme ich v mlieku, masu vysypeme do misky a zamiešame strúhaný syr a je to hotové.

Prajeme Vám dobrú chuť.
Reklama
     
Reklama
Reklama