Zaujímavosti

Jednoduché recepty na Veľkú noc

Jednou z obľúbených tradícií na Veľkú noc je príprava pokrmov, ktoré si počas roka bežne nedoprajú. My Vám prinášame inšpiráciu na niektoré z nich.

12.03.2019

Prečítať celý článok

Ako si vyrobiť vlastnú veľkonočnú výzdobu

V týchto dňoch vítame jar, vonku sa pomaly ale isto otepľuje a vy možno rozmýšľate o tom, ako si vyzdobíte dom alebo byt či len interiér, aby to bolo v zanmení prichádzajúcej jari a blížiacej sa Veľkej noci. My vám dávame pár tipov, ako si jednoducho sami doma vyrobíte veľkonočnú výzdobu a dokonca aj ušetríte.

05.03.2019

Prečítať celý článok

Čo nesmie chýbať v žiadnej špajzi

Každá domácnosť sa neobíde bez potravín, ktoré možno skladovať dlhšie, aby v prípade potreby boli vždy poruke. Hovoríme o potravinách, ktoré radíme nielen medzi základné, ktoré sú častou surovinou v pokrmoch, ale hodí sa mať aj nejaké pochutiny (chipsy, oriešky, koláčiky) pre nečakaných hostí. Nikdy neviete, kedy sa vám môžu zísť, keď sa ohlási nečakaná návšteva.

28.02.2019

Prečítať celý článok

Tipy na rýchle recepty z troch ingrediencií

Aj vy radi varíte jedlá, ktoré pripravíte rýchlo a chutne? Aj my, a preto vám prinášame tipy, ako si z troch ingrediencií urobiť obed alebo len ľahký snack, nechajte sa inšpirovať.

19.02.2019

Prečítať celý článok

Originálne darčeky na Valentína

Blíži sa Valentín, ktorý je 14. februára, a aj vy rozmýšľate nad tým, ako prekvapiť svoju polovičku darčekom, ktorý by bol podľa vašich predstáv, najlepšie originálny? Taký, ktorý nielen poteší, ale aj prekvapí. Predsa nie ste obyčajný partner, ktorý by sa uspokojil len s čokoládkou alebo kvetinou. Pozrite sa na naše tipy, možno si z nich niektorý vyberiete

07.02.2019

Prečítať celý článok

Ako na odolné škvrny

Určite ste už zažili, že vám po prechádzke s deťmi po tráve ostalo nepríjemný suvenír v podobe fľaku na oblečení od trávy. Alebo sa vaše deti zamastili jedlom a vy si s tým po veľkej snahe práčky neviete rady. Taktisto neželaný fľak na oblečení od vína alebo kávy vás vie potrápiť. Prinášame vám niekoľko tipov ako škvrny nadobro odstrániť. Budú vám na to stačiť prostriedky z domácnosti alebo dobroty z chladničky.

04.02.2019

Prečítať celý článok

Kam na hory?

Zima je v plnom prúde a možno aj vy rozmýšľate, že by sa aj patrilo vyraziť niekam do hôr na nejakú parádnu lyžovačku, alebo sa len tak posánkovať s deťmi, nabiť sa zimnou atmosférou, keď je okolo vás plno šťastných lyžiarov a výskajúcich detí. Do hôr sa môžete vybrať tu, na naše krásne Slovensko, alebo do susedných krajín, kde užijete tiež parádnu lyžovačku. Výber je už na vás a my vám teraz predstavíme najkrajšie lyžiarske strediská u nás.

30.01.2019

Prečítať celý článok

Lowcost cestovanie nielen pre študentov

Lowcost cestovanie, alebo cestovanie za málo peňazí, nemusí byť vecou len pre študentov, ktorí si veľký luxus nemôžu dovoliť. Naopak môže to byť príležistosť pre všetkých cestovateľov zažiť viac dobrodružstva. Vyžaduje to ale viac plánovania, ale nemusíte sa obávať, my vám prinášame niekoľko tipov, ako využiť nízkonákladové prostriedky k vášmu vytúženému cestovaniu.

17.01.2019

Prečítať celý článok

Bezpečný dom či byt pre deti

Naše milované ratolesti proste chcú všetko preskúmať všetkými svojimi zmyslami. Všetci vieme, že len tak neposedia a snažia sa dostať všade, aby si veci obzreli, ohmatali a ovoňali. Naštastie, že existujú pomôcky, ktoré naše deti chránia pred ublížením na zdraví. Tu máme pre vás pár tipov, ako zabezpečiť dieťa pred prípadnou nehodou, aby deti boli v bezpečnom domove.

14.01.2019

Prečítať celý článok

Ako si udržať novoročné predsavzatia

Január je často charakterizovaný ako mesiac nových začiatkov, nových predsavzatí a cieľov. Čo je ale rekordné, sú ciele ohľadom chudnutia, ľudia chcú prestať fajčiť alebo piť a viac cvičiť. Čo je ale najhoršie, pre splnenie týchto cieľov je práca, ktorú musíme vynaložiť k splneniu svojich cieľov. Niekedy je nadšenie oveľa väčšie než chuť do úlohy, ktorú sme si zadali, a preto sa nám naše vyhliadky na lepší životný štýl môžu rýchlo rozplynúť.

07.01.2019

Prečítať celý článokReklama
     
Reklama
Reklama