Zaujímavosti

Ako na odolné škvrny

Určite ste už zažili, že vám po prechádzke s deťmi po tráve ostalo nepríjemný suvenír v podobe fľaku na oblečení od trávy. Alebo sa vaše deti zamastili jedlom a vy si s tým po veľkej snahe práčky neviete rady. Taktisto neželaný fľak na oblečení od vína alebo kávy vás vie potrápiť. Prinášame vám niekoľko tipov ako škvrny nadobro odstrániť. Budú vám na to stačiť prostriedky z domácnosti alebo dobroty z chladničky.

04.02.2019

Prečítať celý článok

Kam na hory?

Zima je v plnom prúde a možno aj vy rozmýšľate, že by sa aj patrilo vyraziť niekam do hôr na nejakú parádnu lyžovačku, alebo sa len tak posánkovať s deťmi, nabiť sa zimnou atmosférou, keď je okolo vás plno šťastných lyžiarov a výskajúcich detí. Do hôr sa môžete vybrať tu, na naše krásne Slovensko, alebo do susedných krajín, kde užijete tiež parádnu lyžovačku. Výber je už na vás a my vám teraz predstavíme najkrajšie lyžiarske strediská u nás.

30.01.2019

Prečítať celý článok

Lowcost cestovanie nielen pre študentov

Lowcost cestovanie, alebo cestovanie za málo peňazí, nemusí byť vecou len pre študentov, ktorí si veľký luxus nemôžu dovoliť. Naopak môže to byť príležistosť pre všetkých cestovateľov zažiť viac dobrodružstva. Vyžaduje to ale viac plánovania, ale nemusíte sa obávať, my vám prinášame niekoľko tipov, ako využiť nízkonákladové prostriedky k vášmu vytúženému cestovaniu.

17.01.2019

Prečítať celý článok

Bezpečný dom či byt pre deti

Naše milované ratolesti proste chcú všetko preskúmať všetkými svojimi zmyslami. Všetci vieme, že len tak neposedia a snažia sa dostať všade, aby si veci obzreli, ohmatali a ovoňali. Naštastie, že existujú pomôcky, ktoré naše deti chránia pred ublížením na zdraví. Tu máme pre vás pár tipov, ako zabezpečiť dieťa pred prípadnou nehodou, aby deti boli v bezpečnom domove.

14.01.2019

Prečítať celý článok

Ako si udržať novoročné predsavzatia

Január je často charakterizovaný ako mesiac nových začiatkov, nových predsavzatí a cieľov. Čo je ale rekordné, sú ciele ohľadom chudnutia, ľudia chcú prestať fajčiť alebo piť a viac cvičiť. Čo je ale najhoršie, pre splnenie týchto cieľov je práca, ktorú musíme vynaložiť k splneniu svojich cieľov. Niekedy je nadšenie oveľa väčšie než chuť do úlohy, ktorú sme si zadali, a preto sa nám naše vyhliadky na lepší životný štýl môžu rýchlo rozplynúť.

07.01.2019

Prečítať celý článok

Povianočný výpredaj

Povianočné šialenstvo nakupovania sa od 25.12. začína.

03.01.2019

Prečítať celý článok

Otváracia doba počas vianočných sviatkov 2018

Mnohí ľudia sa tešia na pokojnú atmosféru počas vianočných sviatkov, a k tomu prispieva, aby bolo nachystané všetko, čo k Vianociam patrí.

19.12.2018

Prečítať celý článok

Ako ušetriť pri nákupe na vianočný stôl

Teraz už je ten čas rozmýšľať nad tým, čo všetko potrebujete kúpiť na vianočný stôl.

13.12.2018

Prečítať celý článok

Adventná výzdoba

Tohto času sa nám „zvianočnieva“, určite rozmýšľame nad darčekmi a tešíme sa na vianočné sviatky strávené s rodinou. Tento adventý čas si zvykneme robiť vianočnú atmosféru tematickou dekoráciou.

06.12.2018

Prečítať celý článok

Tipy na mikulášsku nádielku

Už je to tu! Už o pár dní budú po celom Slovensku chodiť Mikuláš s čertom, aby potešili dobré aj zlé deti nejakým tým balíčkom so sladkosťami a ovocím.

29.11.2018

Prečítať celý článokReklama
     
Reklama
Reklama