Zaujímavosti

Ako vybrať účinné probiotiká

S chladnejšími dňami pokračujúceho jesene prichádza obdobie prechladnutí a chrípok, čo dá našej imunite zabrať, aby sa s infekciám popasovala. Nie vždy sa to nášmu telu darí samému a my čo častejšie siahame po vitamínových produktoch, ktoré sľubujú okamžitú úľavu.

27.10.2017

Prečítať celý článok

3 tipy, ako ušetriť pri nákupe kozmetiky

Nakupujete často kozmetiku a každý mesiac je nemalou položkou vo vašom rozpočte? Pripravili sme 3 tipy, vďaka ktorým môžete pri nákupe výrazne ušetriť.

03.04.2017

Prečítať celý článok

Billa: Skvelá ponuka druhého páru obuvi za polovicu v EXIsporte

Nakúpte v predajniach Billa v mesiaci marec za aspoň 15 euro a získajte poukážku na zľavu z druhého páru obuvi v predajniach EXIsport.

22.03.2017

Prečítať celý článok

S BILLOU do kina

Nie to nie je vtip. BILLA Vám už neprináša len bohatý sortiment potravín a zmiešaného tovaru, ale teraz sa vďaka členstvu v ich klube môžete pozrieť na najnovšie filmy so zľavou. A koľko? Až 10% na vstupné do kín siete CINEMAX! To sa už oplatí.

21.02.2017

Prečítať celý článok

Vždy niečo iné v Lidli

V predajniach Lidl okrem týždňov, kedy nakúpite tradičné svetové špeciality prebiehajú aj iné, nemenej zaujímavé tematické týždne. Oplatí sa ich sledovať, pokiaľ vyhľadávate nízke ceny, výhodné balenia či netradičné produkty.

13.01.2017

Prečítať celý článok

Lidl cestuje naprieč krajinami

Vďaka Lidlu môžete cestovať naprieč kultúrami z týždňa na týždeň.

06.01.2017

Prečítať celý článok

Tipy na vianočné darčeky

A je to tu zas. Rok čo rok vymýšľate akými darčekmi obdarovať vašich najmilších? Nebojte sa, možno to nakoniec nebude také zložité, ako si myslíte Prinášame vám zopár tipov z akciových letákov predajcov. Inšpirujte sa našim výberom a zvýhodnenými cenami.

14.12.2016

Prečítať celý článok

Tipy na vianočné darčeky podľa ceny

Vianoce pomaly, ale isto začínajú klopať na dvere a vy máte hlavu v smútku z toho, aké darčeky nakúpiť a zároveň toto pre peňaženku náročné obdobie ustáť? Máte množstvo príbuzných a priateľov, ktorým chcete venovať niečo pod stromček, ale váš rozpočet je obmedzený? Chýba vám fantázia pri výbere? Prečítajte si naše tipy na vianočné darčeky zhrnuté v prehľadnom zozname podľa toho, koľko za ne utratíte.

07.12.2016

Prečítať celý článok

Mikulášske balíčky

V noci z 5. na 6. decembra sa okná či balkóny zaplnia vyleštenými detskými (ale aj „dospeláckymi“ čižmami či topánkami... No, nech už Mikuláš vo vašej domácnosti prichádza akokoľvek, sme si istí, že vás nevynechá ani tento rok. Čo vám a vašim najmenším prinesie Mikuláš tento rok?

01.12.2016

Prečítať celý článokReklama
     
Reklama
Reklama