Zaujímavosti

Ako ušetriť pri upratovaní

S blížiacimi sa vianočnými sviatkami nie jedna gazdinka rozmýšľa nad predvianočným upratovaním celého domu alebo bytu a láme si hlavu, ako to spraviť čo najrýchlejšie a najefektívnejšie. My vám ponúkame zopár tipov a rád ako si poradiť so špinou v domácnosti. Ideme na to!

19.06.2018

Prečítať celý článok

Ako vybrať detské plienky

Plienky patria k základnej starostlivosti o vaše malé dieťa už od narodenina. Niekedy mamička spotrebuje až 8 plienok denne, a preto je správny výber plienok nesmierne dôležitý. Plienka odvádza vlhkosť z pokožky dieťaťa a prispieva k pokojnému vývoju bábätka. Stará sa o citlivú detskú pokožku a chráni ju pred infekciami. Plienky sú vyrobené tak, aby neobmedzovali pohyb dieťaťa a uľahčili mu prechod od plienok k nočníku.

19.06.2018

Prečítať celý článok

Ako vybrať dobrú tatársku omáčku

Na Slovensku je tatárska omáčka, okrem majonézy, veľmi obľúbená. Podľa jednej štúdie priemerný Slovák spotrebuje kilogram tatárskej omáčky ročne. A prečo je taká obľúbená? Podáva sa totiž k našim najtradičnejším pokrmom, ktoré majú Slováci veľmi v obľube. Viete si, napríklad, predstaviť poctivý vyprážaný syr bez tatarky? Alebo čo poviete na tradičný zemiakový šalát, ktorý dochucujeme nielen majonézou, ale aj tatárskou omáčkou. Podávame ju aj ku grilovaným rybám, mäsku alebo do zeleninových šalátov.

19.06.2018

Prečítať celý článok

Falošná slepačia polievka

1 lyžica oleja, 1 väčšia mrkva, kúsok petržlenu, 2 lyžice hrubej múky, 1,25l vody, 1 kocka slepačieho bujónu, 4 zrnká čierneho korenia, 2 zrnká nového korenia, 50g niťových rezancov, petžlenová vňať, ovčí syr alebo tvrdý tvaroh pri podávaní

19.06.2018

Prečítať celý článok

Ako nakupovať bazény

Pri nákupe bazénov je treba zvážiť hneď niekoľko faktorov. Hľadáte bazén do domu alebo na záhradu? Nadzemný alebo podzemný? Veľký či malý? Nafukovací alebo umelohmotný či murovaný? Okrúhly alebo obdĺžnikový? Má slúžiť na plávanie alebo iba na letné osvieženie? Aby ste sa z toho všetkého nezbláznili, prinášame vám malého sprievodcu, ktorý vám pomôže s výberom toho pravého bazéna pre vás.

28.03.2018

Prečítať celý článok

Otváracia doba počas vianočných sviatkov

Mnohí ľudia sa tešia na pokojnú atmosféru počas vianočných sviatkov, a k tomu prispieva, aby bolo nachystané všetko, čo k Vianociam patrí. Aby bolo upratané a nakúpené všetko, čo treba.

21.12.2017

Prečítať celý článok

Ako ušetriť pri nákupe krmiva pre domácich miláčikov

Domácich miláčikov, či už ide o psy alebo mačky, považujeme za milovaných členov domácnosti a chceme pre nich len to najlepšie. Od starostlivosti o nich, výbehu, až po kŕmenie. Neraz musíme na kŕmivo vyhradiť nemalé finančné prostriedky, nie je to vždy lacná záležitosť.

22.11.2017

Prečítať celý článok

Ako vybrať účinné probiotiká

S chladnejšími dňami pokračujúceho jesene prichádza obdobie prechladnutí a chrípok, čo dá našej imunite zabrať, aby sa s infekciám popasovala. Nie vždy sa to nášmu telu darí samému a my čo častejšie siahame po vitamínových produktoch, ktoré sľubujú okamžitú úľavu.

27.10.2017

Prečítať celý článok

3 tipy, ako ušetriť pri nákupe kozmetiky

Nakupujete často kozmetiku a každý mesiac je nemalou položkou vo vašom rozpočte? Pripravili sme 3 tipy, vďaka ktorým môžete pri nákupe výrazne ušetriť.

03.04.2017

Prečítať celý článokReklama
     
Reklama
Reklama