Zaujímavosti

Tipy na vianočné darčeky

A je to tu zas. Rok čo rok vymýšľate akými darčekmi obdarovať vašich najmilších? Nebojte sa, možno to nakoniec nebude také zložité, ako si myslíte Prinášame vám zopár tipov z akciových letákov predajcov. Inšpirujte sa našim výberom a zvýhodnenými cenami.

14.12.2016

Prečítať celý článok

Tipy na vianočné darčeky podľa ceny

Vianoce pomaly, ale isto začínajú klopať na dvere a vy máte hlavu v smútku z toho, aké darčeky nakúpiť a zároveň toto pre peňaženku náročné obdobie ustáť? Máte množstvo príbuzných a priateľov, ktorým chcete venovať niečo pod stromček, ale váš rozpočet je obmedzený? Chýba vám fantázia pri výbere? Prečítajte si naše tipy na vianočné darčeky zhrnuté v prehľadnom zozname podľa toho, koľko za ne utratíte.

07.12.2016

Prečítať celý článok

Mikulášske balíčky

V noci z 5. na 6. decembra sa okná či balkóny zaplnia vyleštenými detskými (ale aj „dospeláckymi“ čižmami či topánkami... No, nech už Mikuláš vo vašej domácnosti prichádza akokoľvek, sme si istí, že vás nevynechá ani tento rok. Čo vám a vašim najmenším prinesie Mikuláš tento rok?

01.12.2016

Prečítať celý článok

5 tipov ako ušetriť

Výplata už dávno za vami, ďalšia v nedohľadne a vy už máte hlboko do vrecka? Alebo by ste si radi zaobstarali nový kus nábytku či topánky a rozmýšľate či si to môžete dovoliť? Každý z nás má určite dobrý pocit, ak sa mu podarí ušetriť nejaké to euro a veríme, že máte svoje spôsoby ako na to. My vám prinášame našich 5 tipov ako ušetriť, možno sa niektorými inšpirujete.

21.11.2016

Prečítať celý článok

Spríjemniť si čakanie

Čas beží ako o preteky a onedlho nám začne posledný mesiac v roku. December býva spravidla pomerne hektický a celému tomuto zhonu kraľuje jediné slovo: Vianoce.

21.11.2016

Prečítať celý článokReklama
     
Reklama
Reklama