Letáky Lidl

Ospravedlňujeme sa, ale pre Lidl nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Hypermarkety a supermarkety, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták Lidl


Lidl je sieť predajní zo skupiny Schwarz, ktorá sa svojou dynamickou expanziou rozrastá po celej Európe. Prvé predajne Lidl boli otvorené v Nemecku v 70-tych rokoch a začiatkom 90-tych rokov sa začala značka rozrastať aj do ďalších krajín Európy. V súčasnosti má reťazec viac ako 9500 predajní v 30 krajinách Európy.

Spoločnosť Lidl patrí medzi Top 10 maloobchodných predajní potravín na nemeckom trhu a v rámci Európy vlastní najväčšiu sieť diskontných predajní. Cieľom spoločnosti je aj naďalej hrať dôležitú úlohu pri uplatňovaní sa na nových trhoch a ponúkať zákazníkom najvyššiu kvalitu produktov za výhodnú cenu.

Okrem produktov za zvýhodnené ceny sú v letákoch Lidl špeciálne limitované produkty, ktoré sa bežne v predajniach Lidl kúpiť nedajú. V predajniach Lidl je najrozšírenejším tovarom čerstvé mäso, ryby, ovocie a zelenina, pečivo, nápoje, mliečne výrobky, BIO výrobky, cukrovinky, ale aj prostriedky do domácnosti a záhrady či oblečenie.

Pozrite si tiež české letáky Lidl