Hodnotenie

Aktuálne letáky - Kraj

Ospravedlňujeme sa, ale pre Kraj nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Hypermarkety a supermarkety, napríklad:

Vitajte v našom Kraji...
... na mieste, kde nezabúdame na oddanosť remeslu, na lásku k čerstvým domácim surovinám a produktom. Naším poslaním je inšpirovať sa tradíciou a okoreniť ju súčasnými trendmi. Stávame sa domovom pre všetkých, ktorí si ctia poctivú prácu a výrobky, či už ide o zákazníka, alebo o domáceho výrobcu. Sme symbolom pestrých potravín. Široká ponuka z trhov a od miestnych výrobcov sa sústredí na jednom mieste, ktoré ulahodí vyznávačom zdravého životného štýlu.
Keď hovoríme o lokálnosti, myslíme to vážne a doslova v každom detaile. Odzrkadľuje sa to už v samotnom logu, v ktorom spájame krásu a symbol slovenského kraja s čerstvým vajíčkom ako tradičným domácim produktom. V lokálnej spolupráci však ideme ešte ďalej. Našimi partnermi sú viacerí regionálni a farmárski dodávatelia, ktorí na naše pulty pre vás denne prinášajú tie najlepšie čerstvé produkty a výrobky. Nezáleží na tom, či ide o chrumkavé pečivo, sladké ovocie zo sadu alebo čerstvé mäso. Podpora lokálnej produkcie je jednou z našich zásad.
Všetko je u nás pripravené tak, aby ste zakaždým, keď navštívite Kraj, pocítili chuť domova, kde sa vždy s radosťou zastavíte a radi sa vždy vrátite. Do vášho Kraja.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.