Dr. Max I Bioderma 2+1 zadarmo ! Dr. Max I Bioderma 2+1 zadarmo !

Hodnotenie

Aktuálne letáky - BANQUET

Hodnotenie BANQUET  

Reklama
Nie nadarmo sa hovorí, že kuchyňa je tým pravým srdcom domácnosti. Práve tam vznikajú všetky tie úžasné dobroty, nad ktorými sa pravidelne schádzame s rodinou alebo stretávame s priateľmi. Okolo dobrého jedla sa proste točí veľa okamihov, ktoré nás spájajú.
 
Značka BANQUET ponúka kompletný sortiment výrobkov určených na prípravu jedál a nápojov, širokú škálu produktov na servírovanie a konzumáciu pokrmov, rovnako aj k uchovávanie surovín i hotových jedál. V ponuke nájdete viac ako 3000 produktov a značka BANQUET svoju ponuku neustále rozširuje o nové výrobky s cieľom poskytnúť Vám ucelenú kolekciu produktov do Vašej kuchyne a domácnosti.
 
Ponuka zahŕňa domáce potreby, výrobky zo skla, keramiky a porcelánu, kuchynské pomôcky určené na spracovanie surovín, na prípravu jedál i nápojov, na stolovanie, k podávaniu nápojov, na uchovávanie surovín aj hotových jedál.
Dlhodobé skúsenosti a viac ako 20ročné pôsobenie na trhu sú garanciou, že výrobky BANQUET sú dostupné v požadovanej kvalite, ale tiež za lákavé ceny. Naviac sú výrobky dodávané v atraktívnych moderných obaloch, ktoré zohľadňujú jednotlivé produktové skupiny a z nich je evidentná príslušnosť výrobkov k značke BANQUET. Výrobky BANQUET si tak zákazník vždy nájde.
 
Produkty BANQUET zakúpite u všetkých významných medzinárodných reťazcov, v širokej sieti klasických kamenných predajní a dnes samozrejme tiež online na internete, a to jednoducho a z pohodlia vášho domova.
Firemné značkové predajne BANQUET, ktoré prevádzkujeme od roku 2018, a ktorých počet sa významne každoročne zvyšuje, potom ponúka ucelený sortiment značky na jednom mieste, príjemné moderné prostredie a najmä ústretový a ochotný predajný personál, ktorý vždy rád poradí.
 
Okrem toho na predajniach BANQUET tiež nájdete:
  • Pravidelné mesačné akcia s výraznými zľavami
  • Štvrťročné, tematicky zamerané letáky s výhodnými cenami
  • 2x do roka katalóg s 20% zľavou na celý sortiment
  • Vernostný program so zľavou až 15%
  • Darčekové poukážky
Veríme, že si v našej ponuke vyberiete a radi sa k nám budete vracať.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.