Jysk

Hodnotenie

Aktuálne letáky - Jysk
Chcete vedieť, kedy vyjde nový leták Jysk? Nastavte si upozornenieJYSK je medzinárodná obchodná sieť, ktorá ponúka „všetko pre domácnosť“. Zakladateľom spoločnosti je Lars Larsen. Názov JYSK je v dánskom jazyku spájaný so skromnosťou, dôkladnosťou a počestnosťou, čo sú zároveň aj tri hodnoty, s ktorými sa JYSK stotožňuje.

Z histórie

Spoločnosť JYSK vznikla v roku 1979 v dánskom meste Aarhus, kde jej zakladateľ otvoril svoju prvú predajňu s posteľnou bielizňou. Postupne pribudli ďalšie predajne, až sa firma rozrástla na veľký medzinárodný reťazec. Okrem Českej republiky JYSK nájdete v Dánsku, Nórsku, Švédsku, Fínsku, Poľsku, Maďarsku, Rakúsku, Nemecku, na Islande, v Grónsku, na Faerských ostrovoch, v Gruzínsku, Estónsku, Lotyšsku, Litve, Kosove, na Ukrajine a v Spojených štátoch amerických. Vo všetkých krajinách sa riadi heslom „Dobrá ponuka“. Ročný obrat koncernu je cca 1,5 miliardy eur a našich približne 10 000 zamestnancov denne obslúži okolo štvrť milióna spokojných zákazníkov.

Dnes spoločnosť JYSK Group pozostáva z približne 2.300 predajní v 41 krajinách sveta.

Sortiment a zákaznícky servis

Spoločnosť JYSK ponúka svojim zákazníkom nábytok a doplnky do spálne, kúpeľne, pracovne, jedálne a ďalšie miestnosti a tiež ďalšie produkty do záhrady či domácnosti. JYSK Slovenskodisponuje službou Na splátky s JYSK 0%, čo znamená splácanie tovaru bez úroku. Okrem služieb pre zákazníkov sa JYSK angažuje aj v eco sfére - napríklad minimálnym využívaním plastových tašiek. Na webových stránkach jysk.sk sú vždy aktuálne JYSK letáky k prezeraniu.

Jysk - akčné ponuky

Prezrite si aktuálne akčný tovar Jysk. Tie najlepšie ponuky z letákov nájdete v časti Tovar, zoznam obchodov potom v časti predajne Jysk.

Pozrite si tiež české letáky JyskVyberte svoje obľúbené letáky

Podľa kategórie

Všetky letáky

Podľa mesta / Predajne

Výber letákov