Dr. Max I Bioderma 2+1 zadarmo !

Hodnotenie

Aktuálne letáky - Jysk

Hodnotenie Jysk  

Reklama

JYSK je medzinárodná obchodná sieť, ktorá ponúka „všetko pre domácnosť“. Zakladateľom spoločnosti je Lars Larsen. Názov JYSK je v dánskom jazyku spájaný so skromnosťou, dôkladnosťou a počestnosťou, čo sú zároveň aj tri hodnoty, s ktorými sa JYSK stotožňuje.

Z histórie

Spoločnosť JYSK vznikla v roku 1979 v dánskom meste Aarhus, kde jej zakladateľ otvoril svoju prvú predajňu s posteľnou bielizňou. Postupne pribudli ďalšie predajne, až sa firma rozrástla na veľký medzinárodný reťazec. Okrem Českej republiky JYSK nájdete v Dánsku, Nórsku, Švédsku, Fínsku, Poľsku, Maďarsku, Rakúsku, Nemecku, na Islande, v Grónsku, na Faerských ostrovoch, v Gruzínsku, Estónsku, Lotyšsku, Litve, Kosove, na Ukrajine a v Spojených štátoch amerických. Vo všetkých krajinách sa riadi heslom „Dobrá ponuka“. Ročný obrat koncernu je cca 1,5 miliardy eur a našich približne 10 000 zamestnancov denne obslúži okolo štvrť milióna spokojných zákazníkov.

Dnes spoločnosť JYSK Group pozostáva z približne 2.300 predajní v 41 krajinách sveta.

Sortiment a zákaznícky servis

Spoločnosť JYSK ponúka svojim zákazníkom nábytok a doplnky do spálne, kúpeľne, pracovne, jedálne a ďalšie miestnosti a tiež ďalšie produkty do záhrady či domácnosti. JYSK Slovenskodisponuje službou Na splátky s JYSK 0%, čo znamená splácanie tovaru bez úroku. Okrem služieb pre zákazníkov sa JYSK angažuje aj v eco sfére - napríklad minimálnym využívaním plastových tašiek. Na webových stránkach jysk.sk sú vždy aktuálne JYSK letáky k prezeraniu.

Pozrite si tiež české letáky Jysk


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.