Hodnotenie

Aktuálne letáky - Bývaj s nami.sk

Ospravedlňujeme sa, ale pre Bývaj s nami.sk nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Nábytok, napríklad:

Ponúkame sektorový nábytok, obývacie steny, sedacie súpravy, detské izby, kuchyne, spálne, postele, matrace, rošty, stolíky, stoly, stoličky, kúpeľňový nábytok, záhradný nábytok, pracovňa, pohovky, ratanový a prútený nábytok, kancelárske kreslá, skrine, vešiaky, predsiene, drezy, lampy a osvetlenie, bytové doplnky.

Predajňa s nábytkom a osvetlením. Už takmer 10 rokov prevádzkujeme jeden s najväčších e-shopov s nábytkom na Slovensku. Vlastníme 3.000 m2 skladových priestorov, kde pre vás máme niekoľko tisíc kusov nábytku k okamžitému odberu. Ponúkame nábytok do celého domu: kuchyne, obývacie steny, sedačky, stoličky, stoly, postele, matrace, detské izby, skrine, kúpeľňový nábytok, osvetlenie, lampy a ďalšie. U nás nájdete kvalitu overenú rokmi skúseností, garanciu najnižšej ceny na trhu, záruku serióznej firmy s pevným zázemím na Slovensku a históriou desiatok tisíc spokojných klientov.

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.