XXXlutz.sk I Zľava 20 % na bytové doplnky!

Hodnotenie

Aktuálne letáky - Eiffel Optic

Ospravedlňujeme sa, ale pre Eiffel Optic nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Ostatné, napríklad:

 

Firma eiffel optic, a.s. bola založená v roku 1991 a zaoberá sa maloobchodom a veľkoobchodom - vývozom a dovozom v oblasti očnej optikyEiffel optic je špecialistom na slnečné okuliare, dioptrické okuliare a očnú optiku Česku a na Slovensku. Firma zamestnáva cez 200 zamestnancov, väčšinou odborníkov - očných optikov, optometristov a očných lekárov. Toto všetko predurčuje eiffel optic byť aj Vašim partnerom vo svete očnej optiky. Na Slovensku má eiffel optic 22 klasických kamenných predajní v rôznych mestách a na rôznych lokalitách. Naše pobočky nájdete v nákupných strediskách, obchodných centrách alebo v centrách slovenských miest. Okrem klasických kamenných predajní Vám tiež ponúkajú možnosť nákupu online. Predstavujeme vám výhody, ktoré spoločnosť ponúka - očný test bez objednania, bezplatné odborné poradenstvo, ponúkajú najširší výber všetkého, čo potrebujete, zadarmo je k dispozícii zákaznícky servis, istotne bezkonkurenčné ceny, klientská karta výhod, čo vám spríjemní nákup, spokojenosť zákazníka je u nich na prvom mieste, razia heslo “dobre vidieť, dobre vyzerať”, majú pre Vás vždy pripravené zľavy a akcie, dioptrické sklá, kontaktné šošovky alebo roztoky, očné kvapky. Ďalej si môžete z 3000 modelov okuliarov svetových značiek. Spoločnosť sa od roku 1991 starajú o Váš zrak, čo je garancia skúseností a úspechov.


 

Pozrite si tiež české letáky Eiffel Optic


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.