Lidl

Hodnotenie

Aktuálne letáky - Lidl
Chcete vedieť, kedy vyjde nový leták Lidl? Nastavte si upozornenieLidl je sieť predajní zo skupiny Schwarz, ktorá sa svojou dynamickou expanziou rozrastá po celej Európe. Prvé predajne Lidl boli otvorené v Nemecku v 70-tych rokoch a začiatkom 90-tych rokov sa začala značka rozrastať aj do ďalších krajín Európy. V súčasnosti má reťazec viac ako 9500 predajní v 30 krajinách Európy.

Spoločnosť Lidl patrí medzi Top 10 maloobchodných predajní potravín na nemeckom trhu a v rámci Európy vlastní najväčšiu sieť diskontných predajní. Cieľom spoločnosti je aj naďalej hrať dôležitú úlohu pri uplatňovaní sa na nových trhoch a ponúkať zákazníkom najvyššiu kvalitu produktov za výhodnú cenu.

Okrem produktov za zvýhodnené ceny sú v letákoch Lidl špeciálne limitované produkty, ktoré sa bežne v predajniach Lidl kúpiť nedajú. V predajniach Lidl je najrozšírenejším tovarom čerstvé mäso, ryby, ovocie a zelenina, pečivo, nápoje, mliečne výrobky, BIO výrobky, cukrovinky, ale aj prostriedky do domácnosti a záhrady či oblečenie.

Lidl - akčné ponuky

Prezrite si aktuálne akčný tovar Lidl. Tie najlepšie ponuky z letákov nájdete v časti Tovar, zoznam obchodov potom v časti predajne Lidl.

Pozrite si tiež české letáky LidlVyberte svoje obľúbené letáky

Podľa mesta / Predajne

Všetky letáky

Výber letákov