Hodnotenie

Aktuálne letáky - Pet Center

Hodnotenie Pet Center  

Reklama
PET CENTER reprezentuje sieť maloobchodných predajní, v ktorých nájdete kompletný sortiment chovateľských potrieb tej najvyššej kvality. Od apríla 2009, kedy sme otvorili prvú predajňu v Bratislave, sa naša sieť obchodov úspešne rozrastá po celom Slovensku aby sme boli Vám, našim zákazníkom, vždy po ruke.

V predajniach PET CENTER nájdete široké portfólio krmív, výživových doplnkov a iných potrieb tej najvyššej kvality pre chovateľov psov, mačiek, papagájov, akvárijných rybičiek, hlodavcov a tiež chovateľov terárijných zvierat.

Okrem chovateľských potrieb sa PET CENTER zameriava aj na predaj živých zvierat. Škrečky, zajačiky, morčatá, činčili, exotické papagáje, chameleóny, zlaté rybky. V PET CENTER nájdete všetko a ešte oveľa viac. Stačí len prísť a za pomoci odborne vyškoleného personálu si v predajniach PET CENTER určite vyberiete.

Pozrite si tiež české letáky Pet Center


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.