XXXlutz.sk I Zľava 20 % na bytové doplnky! LAMAXshop.sk I ZĽAVA na Audio!

Hodnotenie

Aktuálne letáky - Auto Kelly

Ospravedlňujeme sa, ale pre Auto Kelly nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Ostatné, napríklad:

AUTO KELLY SLOVAKIA, s.r.o. je významným importérom a distribútorom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva.
 
Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1997 ako dcérska spoločnosť Auto Kelly, a.s..
 
Na aftermarketový trh s náhradnými dielmi vstúpila ako špecialista na karosársky sortiment a čoskoro sa stala dôležitým importérom a distribútorom náhradných dielov na osobné a ľahké úžitkové autá u nás.

V súčasnosti disponujeme silnou predajnou sieťou 19 vlastných predajní Auto Kelly v SR, v ktorých poskytujeme svoje služby veľkoobchodným aj maloobchodným zákazníkom.

Okrem dodávok autodielov do všetkých autoservisov ponúkame vo svojich predajniach širokú škálu autopotrieb a autodoplnkov.
V našom portfóliu nájdete náhradné diely a autopríslušenstvo na vozy všetkých svetových značiek, vrátane dielov na vozidlá značky Škoda.
Pre cenovo orientovaných zákazníkov bola na trh uvedená privátna značku Starline, ktorá v súčasnosti zahŕňa desiatky sortimentných skupín.

Z pohľadu motoristov je významné vytvorenie siete zmluvných servisov - Auto Kelly Autoservis.
V týchto servisoch sa vykonávajú opravy vozidiel na profesionálnej úrovni s použitím najmodernejších diagnostických prístrojov a technológií.
V porovnaní s autorizovanými servismi v porovnateľnej kvalite, ale za oveľa výhodnejších finančných podmienok.

Fakty o spoločnosti:
  • komplexný sortiment pre veľkoobchodných aj maloobchodných zákazníkov
  • 19 pobočiek na Slovensku
  • neustále sa rozširujúca sieť Auto Kelly Autoservis
  • medzinárodné know-how vďaka členstvu v Rhiag Group
Auto Kelly leták

Pozrite si tiež české letáky Auto Kelly


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.