Letáky Merkury Market

Ospravedlňujeme sa, ale pre Merkury Market nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Hobby, kutilstvo a domáce potreby, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták Merkury Market:Merkury Market sa zaoberá predajom výrobkov pre zariadenie interiérov a stavebných materiálov. Predajne Merkury Market sa nachádzajú v každom regióne v Slovenskej republike. Spoločnosť sa riadi heslom: „Stavaj a renovuj lacnejšie!“, čo je už samo o sebe prísľubom nízkych cien. Tie predajne prezentujú svojim zákazníkom v letáku Merkury Market. Sortiment spoločnosti obsahuje viac než 55 000 výrobkov, ktoré sú ponúkané individuálnym klientom, ale aj menším a stredným stavebníckym firmám či veľkoobchodným odberateľom.

Ponuka

V predajniach Merkury Market zákazník nájde stolárske výrobky – okná, dvere, stenové panely a laminátové podlahy. Okrem toho spoločnosť ponúka lampy, lustre, tapety, záclony, závesy, drevenú galantériu alebo koberce. V ponuke je aj odborná montáž zakúpených dverí a okien. Spoločnosť Merkury Market tiež zabezpečuje prístup k rôznorodej ponuke keramickej dlažby a obkladov. Vzory pochádzajú od zahraničných výrobcov z Talianska, Nemecka či Španielska.

Akcie

Zákazník si môže vybrať zo špeciálnej ponuky online alebo v letáku Merkury MarketOtváracie hodiny Merkury Market nájdete vždy na našich stránkach.

Drogéria, parfuméria a zdravie

Elektronika a biela technika

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Viac info OK