TERNO

Hodnotenie

Aktuálne letáky - TERNO
Chcete vedieť, kedy vyjde nový leták TERNO? Nastavte si upozornenieSme slovenská sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Spolu s našimi zákazníkmi a regionálnymi výrobcami tvoríme komunitu, ktorej záleží na zdraví našich najbližších. Preto sa zameriavame na čerstvé a zdravšie alternatívy výrobkov. Zákazníci v TERNO si v blízkosti domovov doplnia rýchlo a pohodlne preverené potraviny. Prevádzkujeme predajne rôznych formátov ─ od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete.  
Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Aktívne nám prispievajú k pozitívnemu zážitku z nakupovania. Prepracovaný proces zapracovania pomôže našim novým kolegom zvýšiť ich pripravenosť a kvalifikáciu, aby v čo najkratšom čase zvládli nároky dnešného zákazníka v modernom obchode. 
Aktuálne zamestnávame viac ako 1 200 ľudí. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

TERNO - akčné ponuky

Prezrite si aktuálne akčný tovar TERNO. Tie najlepšie ponuky z letákov nájdete v časti Tovar, zoznam obchodov potom v časti predajne TERNO.

Pozrite si tiež české letáky TernoVyberte svoje obľúbené letáky

Podľa mesta / Predajne

Všetky letáky

Výber letákov