Hodnotenie

Aktuálne letáky - PLANEO Elektro

Ospravedlňujeme sa, ale pre PLANEO Elektro nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Elektronika a biela technika, napríklad:

PLANEO ELEKTRO je obchodnou značkou spoločnosti FAST PLUS, s.r.o. a predstavuje sieť maloobchodných predajní s elektrospotrebičmi svetových výrobcov a značiek. Spoločnosť FAST PLUS, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu ako veľkoobchod a priamy dovozca v oblasti elektrospotrebičov už od roku 1991, čím vytvára pre sieť PLANEO ELEKTRO dostatočne stabilné a silné zázemie, tak aby mohlo byť konkurencie schopné svojim sortimentom, službami a samozrejme cenami.

PLANEO ELEKTRO so svojimi zatiaľ pätnástimi elektro predajňami PLANEO po celom Slovensku ponúka svojim zákazníkom starostlivo vybraný, štandardný sortiment elektrospotrebičov a služieb, no okrem štandardného sortimentu pre svojich zákazníkov zabezpečuje aj výrobky na objednávku aby tak dokázalo uspokojiť aj náročného zákazníka a konkurovať tak ostatným sieťam s elektrospotrebičmi.

PLANEO ELEKTRO okrem širokého sortimentu výrobkov má pre svojich zákazníkov aj ponuku doplnkových služieb. Doprava tovaru zadarmo, Predĺženie záruky až na 5 rokov, Poistenie výrobkov, Odvoz a ekologická likvidácia starých spotrebičov, Široká ponuka splátkových produktov na mieru sú celkom iste služby, ktoré našim zákazníkom spríjemnia a zjednodušia nakupovanie.

Odkaz na www stránky: www.planeoelektro.sk

Pozrite si tiež české letáky Planeo Elektro


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.