Letáky METRO

Ospravedlňujeme sa, ale pre METRO nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Hypermarkety a supermarkety, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták METRO


Firma METRO Cash & Carry SR s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy METRO Group, ktorá patrí medzi najrozsiahlejšie popredné obchodné skupiny vo svete. V súčasnosti pôsobí v 29 krajinách sveta. Konceptom spoločnosti, ako už napovedá názov METRO Cash & Carry je zaplatiť tovar v hotovosti a odniesť si ho. Predajne fungujú na samoobslužnom princípe a ponúkajú tovar vysokej kvality za veľkoobchodné ceny. Okrem všeobecne známych značiek dostupných aj v iných obchodných sieťach, METRO ponúka aj sortiment svojich značiek (napríklad Horeca Select, Aro atď.)

Ako sa stať METRO zákazníkom

Podmienkou možnosti nakupovaniach v predajniach METRO je stať sa registrovaným zákazníkom. Tými sa môžu stať podnikatelia, obchodníci a iné subjekty ako sú orgány štátnej správy, školy atď. Registrácia je možná cez webové stránky metro.sk alebo priamo vo veľkoobchodnom stredisku METRO. Do 24 hodín je potom pre zákazníka pripravená karta, ktorou sa vždy pri nákupe preukáže a môže tak nakupovať za nízke veľkoobchodné ceny.

Sortiment

METRO ponúka veľkoobchodný predaj potravinárskeho a nepotravinárskeho spotrebného tovaru. Počet položiek presahuje 33 000. Kategórie produktov sú Ryby a plody mora, Mäso a hydina, Syry, Víno, Mäsové výrobky a lahôdky, Ovocie, Zelenina, Kancelárske produkty, Kuchynské potreby, BIO produkty, Profi gastro, Hotelový a reštauračný textil a ďalší sortiment.

Okrem stálych nízkych cien má reťazec METRO aj svoje akciové METRO letáky, v ktorých sú uvedené aktuálne produkty za ešte výhodnejšie ceny. Tieto letáky zákazník získa v predaniach METRO alebo na webe spoločnosti metro.sk. Okrem letákov sú na stránkach uvedené aj produktové novinky zavádzané do predajní.

Predajne METRO na Slovensku

METRO predajne v Slovenskej republike sa nachádzajú v 6 väčších mestách. METRO v Bratislave sa nachádza v častiach Devínska Nová Ves a druhá predajňa je v Ivanke pri Dunaji, mimo Bratislavy sú to predajne METRO ZvolenMETRO Nitra a METRO Košice