Letáky Okay

Ospravedlňujeme sa, ale pre Okay nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Elektronika a biela technika, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták Okay


OKAY elektro spoločnosť bola založená v roku 1994 a patrí medzi najúspešnejšie firmy s elektrotechnikou. Pobočky sa nachádzajú na Slovensku a v Českej republike. V súčasnosti existuje viac ako 120 predajných miest OKAY elektro a stále vznikajú nové a nové predajne.

Zákaznícky servis

Bez udania dôvodu môže zákazník v predajni OKAY elektro vymeniť alebo vrátiť zakúpený tovar v 14 dennej lehote. Tento výrobok môže byť aj použitý v rámci splnenia podmienok 14 dennej lehoty na vyskúšanie tovaru. V týchto prípadoch musí zákazník tovar priniesť do predajne, kde bol zakúpený a preukázať ho čistým záručným listom.

Sortiment

Elektro OKAY ponúka predovšetkým elektroniku ako sú počítače, monitory, meteostanice, audio, video, ale tiež mobilné telefóny a príslušenstvo, GPS, fotoaparáty a videokamery, tablety, notebooky, herné konzoly, software, e-book čítačky, tlačiarne, kláesnice a doplnky do kancelárie, bielu techniku do domácnosti ako sporáky, práčky, mikrovlnné rúry, umývačky riadu a iné, malé spotrebiče do domácnosti ako kuchynské roboty a iní pomocníci do kuchyne, žehličky, vysávače, šijacie stroje. Okrem elektroniky zákazník v OKAY elektre nájde príslušenstvo všetkého druhu, od obalov na mobilné telefóny, cez puzdra na fotoaparát, prepojovacie káble či pamäťové karty až po slúchadlá a batérie.

Internetový obchod

Pre pohodlný nákup či už z dôvodu náročnosti prepravy tovaru alebo iného, môžu zákazníci nakupovať aj v internetovom obchode okay.sk. Na komplexnom webe sú uvedené všetky podmienky nákupu a dopravy, reklamný servis, informácie o nákupe na splátky, kontakty na vedenie atď. Pravidelne sa tu obmieňa aktuálny leták OKAY platiaci pre kamenné predajne, ktorý je možné si stiahnuť vo formáte PDF a tipy na produkty v akcii v e-shope.

Pozrite si tiež české letáky Okay