LAMAXshop.sk I ZĽAVA na Audio!

Hodnotenie

Aktuálne letáky - ASKO - NÁBYTOK

Hodnotenie ASKO - NÁBYTOK  

Reklama

Spoločnosť ASKO - NÁBYTOK , spol. s r.o. vstúpila na slovenský trh v novembri v roku 2006. Svoju prvú pobočku otvorila v Nitre. Postupným rozšírením pôsobenia do ďalších slovenských miest vytvorila príležitosť väčšiemu počtu zákazníkov. Od polovice roku 2011 patrí spoločnosť ASKO - NÁBYTOK k podnikovej skupine PORTA, ktorá má svoje sídlo v meste Porta Westfalica v Nemecku.

Internetový obchod

V rámci trendu a uspokojovania potrieb zákazníkov bol v roku 2010 spustený internetový obchod, ktorý ponúka možnosť nákupu i zákazníkom, pre ktorých je dostupnosť našich predajní príliš veľká na to, aby ju osobne navštívili. Asko leták s akciovými cenami produktov si zákazníci môžu prezrieť na zlacnene.sk.

Predajne Asko

Na základe skúseností a úspechu celej spoločnosti došlo v posledných rokoch k prestavbám všetkých predajní ASKO Nábytok. Okrem internetového obchodu Asko prevádzkuje na Slovensku aj 6 kamenných predajní v mestách Bratislava, Trenčín, Nitra, Poprad, Košice a Prievidza. Rozloha predajní je v priemere 6000 m2. Predajne ponúkajú široký sortiment nábytku. Štýl nábytku je moderný ale aj klasický design. Ide o úplný nábytkársky sortiment vrátane kancelárskeho nábytku a tiež bohatý výber bytových doplnkov.

Služby zákazníkom

Asko ponúka komplexné služby zákazníkom ako sú splátkový predaj, platba kartou, odborné poradenstvo, zákaznícky servis, doprava, montáž doma zaistená odborníkmi atď. Firma garantuje tiež najnižšie ceny výrobkov a v prípade, že zákazník nájde rovnaký výrobok u iného predajcu za nižšiu cenu, cenový rozdiel mu dorovná. Špeciálnou službou je 3D plánovanie kuchyne, čo je vytvorenie návrhu plánu priestoru kuchyne pre zákazníka zadarmo.

Pozrite si tiež české letáky Asko nábytek


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.