XXXlutz.sk I Zľava 20 % na bytové doplnky! LAMAXshop.sk I ZĽAVA na Audio!

Hodnotenie

Aktuálne letáky - Kondela Nábytok

Hodnotenie Kondela Nábytok  

Reklama
Firma Kondela sa venuje maloobchodnej a veľkoobchodnej činnosti v oblasti predaja nábytku a bytových doplnkov. Zastáva významné miesto na slovenskom trhu, pôsobí v Českej republike, Maďarsku a Rumunsku a pôsobenie rozširuje aj do ďalších krajín.

Okrem vlastných kamenných predajní má spoločnosť e-shop www.kondela.sk, ktorý je vytvorený na základe najmodernejších technológií a trendov v danej oblasti obchodu. Autentické fotografie tovaru, 360 stupňové pohľady, či detailné popisy produktov ponúkajú zákazníkovi komplexné informácie o tovare.

Ponuka spoločnosti je široká. Nájdete tu všetko od nábytku, cez bytové doplnky či elektrospotrebiče. Kondela rozširuje svoju ponuku o nové segmenty týkajúce sa životného štýlu zákazníka, ako napríklad smart home alebo zdravý životný štýl. Takto sa čoraz viac usiluje naplniť svoju víziu zariaďovania domovov komplexne, čo sa firme aj darí.

Zrod spoločnosti sa viaže k roku 1992, kedy ju pod pod obchodným menom Miloš Kondela TEMPO založili manželia Kondelovci. V roku 2003 vznikla obchodná spoločnosť TEMPO KONDELA, s.r.o..

Ďalšia zmena prichádza v roku 2021, od kedy spoločnosť začína pôsobiť pod zjednodušeným názvom, ktorý sa z pôvodného Tempo Kondela mení na Kondela. Mení sa aj doména temponabytok.sk, ktorú nahrádza doména Kondela.sk. Dôvodom tejto zmeny názvu je predovšetkým myšlienka zjednodušiť a zjednotiť komunikáciu ku domácim, ale aj k medzinárodným klientom.

Nahliadnite do ponuky spoločnosti Kondela a nechajte sa inšpirovať!

Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.