Fresh

Hodnotenie

Aktuálne letáky - Fresh
Chcete vedieť, kedy vyjde nový leták Fresh? Nastavte si upozornenieZ malého supermarketu sa značka FRESH postupne rozšírila a dnes na celom Slovensku nájdeme viac než 780 predajní FRESH. Spoločnosť bola založená v júli v roku 2010.

Zákazníkov láka najmä FRESH zákazníckou kartou, ktorá ponúka výhody ako okamžitú zľavu z celého nákupu vo výške 1 %, aktuálne zľavy meniace sa každý deň alebo okamžitá zľava 8 % vo vybraných lekárňach. Ďalším lákadlom sú súťaže, napríklad o vstupenky do Thermalparku, narodeninové súťaže či súťaže spojené s Vianocami.

Aktuálne akcie FRESH a zľavnené produkty predajní FRESH si zákazníci môžu prezrieť v letáku FRESH, ktorý je rozdelený na leták pre východné Slovensko a stredné a západné Slovensko. Občasne vychádza aj akciový leták FRESH sezóna, kde sa nachádzajú všetky produkty prepojené s aktuálnym obdobím v roku.

Fresh - akčné ponuky

Prezrite si aktuálne akčný tovar Fresh. Tie najlepšie ponuky z letákov nájdete v časti Tovar, zoznam obchodov potom v časti predajne Fresh.Vyberte svoje obľúbené letáky

Podľa kategórie

Všetky letáky

Podľa mesta / Predajne

Výber letákov