Hodnotenie

Aktuálne letáky - Fresh

Hodnotenie Fresh  

Reklama

Z malého supermarketu sa značka FRESH postupne rozšírila a dnes na celom Slovensku nájdeme viac než 780 predajní FRESH. Spoločnosť bola založená v júli v roku 2010.

Zákazníkov láka najmä FRESH zákazníckou kartou, ktorá ponúka výhody ako okamžitú zľavu z celého nákupu vo výške 1 %, aktuálne zľavy meniace sa každý deň alebo okamžitá zľava 8 % vo vybraných lekárňach. Ďalším lákadlom sú súťaže, napríklad o vstupenky do Thermalparku, narodeninové súťaže či súťaže spojené s Vianocami.

Aktuálne akcie FRESH a zľavnené produkty predajní FRESH si zákazníci môžu prezrieť v letáku FRESH, ktorý je rozdelený na leták pre východné Slovensko a stredné a západné Slovensko. Občasne vychádza aj akciový leták FRESH sezóna, kde sa nachádzajú všetky produkty prepojené s aktuálnym obdobím v roku.


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.