Letáky MALL.sk

Ospravedlňujeme sa, ale pre MALL.sk nemáme žiadny platný leták.
Mohli by Vás zaujímať aj ďalšie letáky z kategórie Letáky Internetových obchodov, napríklad:Nastavte si upozornenie na nový leták MALL.sk


Mall.sk je nákupná internetová galéria, v ktorej môžete vyberať z bieleho tovaru, elektroniky, fota, pc a mobilovšportových alebo chovateľských potrieb, hobby sortimentu, hračiek. Oblečenia, obuvi a doplnkov, drogérie, auto-moto alebo dizajnového tovaru. Na svoje si prídu aj zákazníci, ktorí hľadajú zábavu od výmyslu sveta.

V ich e-shopu nájdete prehľadné jednotlivé kategórie, ktoré vám usnadnia nákup. Keď hľadáte inšpiráciu, v ponuke sú výrobky v sekcii „najpredávanejšie“, takto sa môžete spoľahnúť na obľúbenosť tovaru iných zákazníkov. Výhodou je možný predaj na splátky, čo vám môže usnadniť celý nákup. Vyberať si môžete v sekcii „novinky“, a tak môžete zostať stále trendy. Čo sa týka platby a doručenia, nákup nad 60 eur vám zaručí doručenie tovaru zadarmo. Veľkou výhodou je sekcia „pomocník pri nákupe“, v kde nájdete obsiahle uživateľské odporúčania, ako si vybrať daný produkt, na čo sa zamerať pri výbere.

Mall.sk ponúka zaujímavé akčné ceny, rýchle doručenie tovaru a veľa najrôznejších akcií.

Značka Mall.sk je značka kvality a spoľahlivosti. Už vyše desať rokov je Mall.sk súčasťou internetového nakupovania na slovenskom trhu a každým rokom sa snaží zlepšovať ich služby. Len vďaka našim verným zákazníkom a odborným inštitúciám môže byť držiteľom viacerých ocenení a certifikátov, ktoré vníma ako ohodnotenie dobrej práce všetkých zamestnancov. Znamená to pre nich veľký záväzok a zároveň je to povzbudenie do budúcnosti – neustále prinášať nové zlepšenia pre zákazníkov.


Pozrite si tiež české letáky Mall