Hodnotenie

Aktuálne letáky - INTERSPORT

Hodnotenie INTERSPORT  

Reklama

INTERSPORT - The Heart of Sport 

Naše poslanie pre lásku k športu

Či už v Rakúsku, Austrálii, Kuvajte alebo na Slovensku, predajcovia INTERSPORT a ich zamestnanci ponúkajú svojim zákazníkom skvelý výber, svetové značky, odborné poradenstvo a špičkový servis.

Ako líder na svetovom trhu chce INTERSPORT motivovať ľudí k zdravšiemu životnému štýlu a k lepším športovým výkonom. Sme viac ako len športový predajca – s našimi zákazníkmi nás spája spoločná vášeň k športu a prírode.

Svetová značka - regionálne zakorenená

Vo všetkých kútoch Slovenska sme známy ako spoľahlivý a kompetentný partner pre všetko, čo súvisí so športom. Medzinárodná značka INTERSPORT ponúka produkty vysokej kvality a dobre vyškolených zamestnancov. Našim poslaním je nájsť pre každého športového nadšenca to správne vybavenie. 

Na webových stránkach intersport.sk a na Facebooku sa nachádzajú všetky potrebné informácie o produktoch, aktuálne akcie, letáky a tiež mnoho inšpirácie a rád pre začínajúcich športovcov. 


Pozrite si tiež české letáky Intersport


Informujeme spotrebiteľov, ktorým predávame výrobky alebo poskytuje služby, že majú podľa českého zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosúdne riešenie spotrebiteľského sporu z príslušnej zmluvy. Subjektom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodná inšpekcia, so sídlom Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869 (www.coi.cz).

Sprevádzkovateľom tohto serveru je MAFRA, a.s., so sídlom Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel B, vložka 1328. Spoločnosť MAFRA, a.s. je členom koncernu AGROFERT.